Film - Życie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Życie (Film (1999)[Life] Reż.Ted Demme) ,

Artykuły - Życie (676)

 • Jak smakuje życie?

  Jak smakuje życie?

  We wrześniu startuje "MasterChef" - nowy program z udziałem Magdy Gessler. Ciekawe, które grono się powiększy - jej fanów czy wrogów?
 • "Sztos": Sceny z życia cinkciarzy

  "Sztos": Sceny z życia cinkciarzy

  15 lat temu na ekranach polskich kin zadebiutował "Sztos" - debiut reżyserski Olafa Lubaszenki, który szybko zyskał sobie status filmu kultowego.
 • Być żoną Clinta Eastwooda

  Być żoną Clinta Eastwooda

  W niedzielę, 19 sierpnia, o godz. 22 na antenie kanału E! zadebiutuje reality-show "Pani Eastwood i Spółka", w którym widzowie śledzić będą życie Diane Eastwood, żony zdobywcy Oscarów i legendy filmowej Clinta Eastwooda oraz ich 15-letniej córki Morgan i jej przyrodniej siostry Franceski wraz z grupą wokalną z Afryki Południowej, której Diane jest menedżerką.
 • Życie zaczyna się po czterdziestce

  Życie zaczyna się po czterdziestce

  Kryzys wieku średniego? Dobry żart! Piotr Adamczyk czterdzieste urodziny świętował ze świeżo poślubioną żoną i dwójką jej dzieci. Forma mu dopisuje, a zleceń nie brakuje. Czego więcej potrzeba do szczęścia?
 • Natasza Urbańska: Puszczają jej nerwy?

  Natasza Urbańska: Puszczają jej nerwy?

  Czasem pada ze zmęczenia, ale wciąż rzuca się w wir zajęć zawodowych. Bo wie jak ulotne jest życie i jak ważny spokój i bezpieczeństwo najbliższych.
 • Tacy ludzie żyją obok nas

  Tacy ludzie żyją obok nas

  Seriale mają krótki żywot. Zdarzają się jednak... wyjątki. Należy do nich cieszący się od 1999 roku ogromną popularnością "Świat według Kiepskich".
 • Kieślowski w Paryżu

  Kieślowski w Paryżu

  Największa we Francji retrospektywa filmów Krzysztofa Kieślowskiego, połączona z wystawą ilustrującą życie i twórczość polskiego reżysera, 29 sierpnia rozpocznie się w kinach MK2 Bibliothcque i Hautefeuille w Paryżu.
 • Koniec przebojowej serii?

  Koniec przebojowej serii?

  "Przepis na życie" zmierza do szczęśliwego końca. Choć scenarzyści nie zdradzają, jak potoczą się losy bohaterów, mamy pewność, że żadnemu z nich nie przydarzy się nic złego.
 • George Clooney naraża życie

  George Clooney naraża życie

  Włoskie stowarzyszenie zwolenników i przyjaciół policji drogowej (ASAPS) skrytykowało George'a Clooneya, hollywoodzkiego gwiazdora mieszkającego nad jeziorem Como. Powód? Słynny aktor jeździ na motorze w pół-kasku, który we Włoszech został uznany za niebezpieczny.
 • "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  "Pani Miecia": Najstarsza aktorka świata

  "Niektórzy dziwią się, że ja, w moim wieku, jeszcze chcę pracować. Ale moja praca to moje życie. Kiedy przestanę pracować, umrę" - mówiła Mieczysława Ćwiklińska, jedna z najwybitniejszych polskich aktorek. W sobotę, 28 lipca, mija 40 lat od śmierci tej nietuzinkowej postaci.