mobtech - zwolnienia

Synonimy:
zwoleniania, zwolnienie
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zwolnienia (12)

 • Amerykański gigant zwolni ponad 4 tys. osób

  Amerykański gigant zwolni ponad 4 tys. osób

  Kiepska kondycja finansowa wielu znanych firm to ostatnio bardzo popularny temat. Nie inaczej jest w przypadku Motoroli. Nie dziwi więc fakt, że Google szuka sposobów na podreperowanie budżetu amerykańskiej firmy. Szkoda tylko, że nie obejdzie się bez zwolnień pracowników.
 • RIM szykuje masowe zwolnienia

  RIM szykuje masowe zwolnienia

  Z RIM już od dłuższego czasu nie dzieje się najlepiej. W kolejnej desperackiej próbie ratowania swojej rentowności, firma postanowiła pozbyć się aż 2000 pracowników.
 • Zwolnienia w TP i Orange

  Zwolnienia w TP i Orange

  Grupa Telekomunikacja Polska w przyszłym roku planuje grupowe zwolnienia. Planowana jest także redukcja zatrudnienia w komórkowej spółce PTK Centertel, która jest operatorem sieci Orange.
 • Nokia zwolni 1 700 ludzi

  Nokia zwolni 1 700 ludzi

  Fińska Nokia - główny światowy producent telefonów komórkowych - zamierza zwolnić ze swych zakładów na całym świecie około 1700 ludzi - zapowiedziano w siedzibie firmy w Helsinkach.
 • Czy strajk TP w nas uderzy?

  Jeśli dojdzie do strajku, będziemy robili wszystko, żeby nie dotknęło to abonentów - powiedział "Gazecie Krakowskiej" Zbigniew Pachacz, przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Telekomunikacji w Krakowie. Telekomunikacja Polska zapowiada zwolnienie od 2,5 do 3,5 tys. osób, z czego w okręgu południowym, obejmującym Małopolskę, kieleckie, lubelskie i Podkarpacie - około 600 osób. - Wielu z nas szczególnie oburza uzasadnienie potrzeby tak drastycznych zwolnień wynikami finansowymi spółki.
 • Będą nowe częstotliwości dla UMTS i TV cyfrowej

  W dniu 19 czerwca 2002 r. odbyło się spotkanie Ministra Obrony Narodowej Jerzego Szmajdzińskiego z Prezesem Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty Witoldem Grabosiem w sprawie zasad i harmonogramu przekazywania częstotliwości wojskowych na potrzeby cywilnych systemów telekomunikacji i radiokomunikacji oraz telewizji cyfrowej
 • Kolejne zwolnienia w Siemensie

  Niemiecki koncern elektrotechniczny Siemens zlikwiduje dalsze 5000 miejsc pracy, zwiększając do ponad 10 tys. liczbę miejsc pracy zlikwidowanych w zakładach tej firmy od początku tego roku - poinformowano w poniedziałek.
 • Rząd zaplanował rozwój UMTS

  Rząd przyjął rozporządzenie o Krajowej Tablicy Przeznaczeń Częstotliwości, które umożliwi zwolnienie częstotliwości przez wojsko na potrzeby krajowych operatorów systemu telefonii trzeciej generacji UMTS.
 • Możliwe zwolnienia w Siemensie

  Kolejne 3 tys. osób może niebawem stracić pracę w zakładach Siemensa. Jak poinformowała rzecznik koncernu, jeszcze w tym tygodniu zarząd firmy może wprowadzić kolejny drastyczny program oszczędnościowy.
 • Zwolniona za pomocą SMS

  Niejaka Zeng Xiung - pomoc dentystyczna w Singapurze wyszła właśnie z pracy i udała się do domu, gdy otrzymała SMS-a od szefa o treści: "Dzień dzisiejszy był ostatnim dniem pani pracy. Pieniądze otrzyma pani w środę".