zwolnienia grupowe

Artykuły - Zwolnienia grupowe (274)

Filmy - Zwolnienia grupowe (4)

 • Prezes Grupy Azoty: Zwolnień grupowych nie będzie

  Przyłączenie Zakładów Azotowych w Puławach do Grupy Azoty nie oznacza zwolnień grupowych w firmie – zapewnia prezes Grupy, Jerzy Marciniak. Firmy przygotowują się do fuzji, na którą zgodę wydała w ubiegłym tygodniu Komisja Europejska. Po połączeniu polska grupa będzie drugim największym producentem nawozów w Europie.
 • Firmy zwalniają, UE płaci

  EuroparlTV: Komisja Europejska przeznaczy ponad 31 mln euro z Europejskiego Funduszu Dostosowania do Globalizacji na pomoc pracownikom zwolnionym w ostatnich latach przez europejskie koncerny - czy to z powodu kryzysu, czy to na skutek przenoszenia działalności poza terytorium UE. Pieniądze te przeznaczone zostaną na szkolenia oraz pomoc w znalezieniu nowej pracy lub zakładaniu własnej działalności. Czy to krok w dobrym kierunku? A może KE powinna raczej skoncentrować swoje wysiłki na ochronie istniejących miejsc pracy?
 • Deutsche Bank Polska: Zwolnień nie planujemy

  Zwolnienia zapowiedziało już kilka banków, m.in. Citi Handlowy i Nordea - i to mimo tego, że polski sektor bankowy radzi sobie całkiem nieźle. Jednak, jak zapewnia prezes Deutsche Bank Polska Krzysztof Kalicki, pracownicy banku mogą na razie spać spokojnie.
 • Netia deklaruje pomoc zwolnionym pracownikom

  Zlikwidujemy 519 etatów, a 129 kolejnym zmienimy umowy - zapowiada prezes Netii, Mirosław Godlewski. Wypowiedzenia będą wręczane już w czerwcu. Władze spółki deklarują, że przedłużą zwolnionym ubezpieczenia zdrowotne i pomogą znaleźć nowe zatrudnienie.