InteriaTV - zwierzęta

Filmy - Zwierzęta (115)

 • Małe pieski preriowe z ciekawością wyglądają ze swoich norek

  Rozkoszne rodzeństwo z ciekawością wygląda ze swoich norek w Marland Zoo w Baltimore. Pracownicy ośrodka podzielili się z internautami uroczym wideo, na którym gromadka piesków preriowych eksploruje świat. Samica zwykle rodzi 1 miot 3 lub 4 maluchów każdego roku. Na początku są ślepe i bez futerka, jednak bardzo szybko uczą się wszystkiego od starszych osobników. Zobaczcie sami!
 • Królicze uszy pasują każdemu? Zwierzęta w wielkanocnych przebraniach

  Pewna mieszkanka Montrealu wraz ze swoimi zwierzakami świętowała Wielkanoc w uroczy sposób. Kobieta postanowiła założyć licznej gromadzie królicze uszka, a nagraniem z zabawy podzielić się w internecie. Któremu z podopiecznych najbardziej pasuje świąteczne przebranie?
 • Celebryci na czterech nogach ofiarami hejtu

  Celebryci i influencerzy prześcigają się w dziwactwach i groteskowych modyfikacjach ciała, aby zyskać rozgłos. Ale sława w Internecie nie dotyczy tylko ludzi, czasem także sympatycznych czworonogów, które stają się popularne niekoniecznie na własne życzenie.
 • Czarujące, zdumiewające, zniewalające!

  Filmów ze zwierzętami na całym świecie powstaje tysiące. Często są one bohaterami niecodziennych i zaskakujących sytuacji. Prezentujemy Państwu wybór jednych z najlepszych, nagranych na przestrzeni ostatniego roku.
 • Przenoszą śmiertelnie groźne choroby. Jak się nie zarazić?

  Niektórzy wolą psy, inni koty, a jeszcze inni ptaki czy gryzonie. Niezależnie od tego, jakie zwierzaki posiadamy, to nie od dziś wiadomo, że obcowanie z nimi jest korzystne zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Mimo to, każdy kij ma dwa końce, a nasi przyjaciele mogą być również dużym zagrożeniem. Mowa o chorobach odzwierzęcych, czyli zoonozach.
 • Kameleon na salonach. Znudzony!

  Na odbywającej się w grudniu w Bangkoku Wystawie Zwierząt Egzotycznych pokazano wiele różnych, wyjątkowych przedstawicieli świata przyrody. Jednym z nich był ten kameleon, o nieco posępnym wyrazie twarzy. Kto wie, może był rozczarowany przyznanym mu miejscem ekspozycyjnym, które nijak się ma do nasłonecznionych terenów Półwyspu Arabskiego, z którego oryginalnie pochodzi.
 • Czego możemy nauczyć się od zwierząt?

  Obecność zwierząt w domu może mieć bardzo dobry wpływ na dorastające dziecko. O tym, czego uczą nas zwierzęta opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” behawiorystka Aneta Awtoniuk. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Wiosna dla zwierząt przyszła zbyt wcześnie

  Marcin Kostrzyński opowiedział o tym, jak brak zimy wpływa na zwierzęta. – Gęsi już ciągną na północ, jeżeli dmuchnie zimnem z północy to te ptaki nie będą miały już energii, żeby wrócić z powrotem – powiedział przyrodnik. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czy zwierzęta mówią tylko w Wigilię?

  Według przekazywanej od pokoleń legendy, jeden raz w roku w wigilijną noc zwierzęta przemawiają ludzkim głosem. Czy możliwa jest komunikacja z naszymi pupilami? W dzisiejszym studiu Marcin Kostrzyński wyjaśniał, jak słuchać naszych czworonożnych przyjaciół. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Mała panda jest prawdziwym śpiochem. Mama nie może jej dobudzić

  Jeśli chodzi o pobudki, to zwierzęta mają tym z problem i chciałyby pospać jeszcze 5 minut. Idealny przykład tego stanowi ta mała panda, która jest prawdziwym śpiochem. Nawet jej mama ma problem z dobudzeniem swojej pociechy. (STORYFUL/x-news)