związek

Synonimy:
zwązek, związki
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Związek (278)

 • Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień?

  Jak uwolnić związek od codziennych sprzeczek i nieporozumień?

  Wyszła z poczty, trzymając kopertę w rękach. Nie miała wątpliwości, patrząc na charakter pisma, kto był jego nadawcą. Minęło tyle lat, a on nie odpuszczał. To już czwarty raz w tym roku.
 • Znane bliźniaczki starają się jednocześnie zajść w ciążę... z tym samym chłopakiem

  Znane bliźniaczki starają się jednocześnie zajść w ciążę... z tym samym chłopakiem

  - Wszystko robimy razem: wstajemy, bierzemy prysznic, pewnie razem też umrzemy - mówią zgodnym głosem bliźniaczki Anna i Lucy De Cinque. W ten sposób tłumaczą swoją decyzję o tym, by w tym samym czasie starać się o dziecko. Z tym samym chłopakiem.
 • Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet?

  Jacy mężczyźni są atrakcyjni dla kobiet?

  Kobiety lubią silnych mężczyzn. Mężczyźni nadmiernie się dopasowujący nie są dla nich atrakcyjni. Stefanie Stahl, niemiecka psycholożka i terapeutka, w swojej książce "Kochaj najlepiej, jak potrafisz" rozprawia się z wieloma mitami na temat związków. Poniżej publikujemy jej fragment.
 • Cała prawda o singlach

  Cała prawda o singlach

  Ludzie, którzy daremnie szukają szczęścia w miłości, gdyż, jak sądzą, nie znaleźli dotychczas tej właściwej osoby albo utknęli w nieudanym związku, w większości mają potencjał, aby stworzyć ze swoim partnerem szczęśliwą relację. Stefanie Stahl w książce "Kochaj najlepiej, jak potrafisz" rozprawia się z wieloma mitami na temat związków i singli. Poniżej publikujemy jej fragment.
 • Co najbardziej podnieca kobiety? Odpowiada Lew-Starowicz

  Co najbardziej podnieca kobiety? Odpowiada Lew-Starowicz

  Jak na sto procent wykorzystać kobiecą seksualność? Co podnieca kobiety? Czy istnieje uniwersalna mapa stref erogennych? Na te (i inne) pytania odpowiada Zbigniew Lew-Starowicz w książce "Ona. Pytania intymne". Poniżej publikujemy jej fragment.
 • Wpływ stresu na relacje partnerskie

  Wpływ stresu na relacje partnerskie

  Choroba przyszła niespodziewanie. Wkradła się w ich poukładane życie jak złodziej, który chciał ich ograbić z tego, co dla nich było najcenniejsze. Wśród znajomych uznawani byli za papużki nierozłączki, za parę, która nie tylko była piękna, ale i inteligentna oraz otwarta na innych.
 • Joanna Przetakiewicz szczęśliwa w nowym związku

  Joanna Przetakiewicz szczęśliwa w nowym związku

  Joanna Przetakiewicz jest bardzo szczęśliwa w nowym związku. Producent Rinke Rooyens chyba też nie narzeka - powiedział, że żyje w bajce.
 • Związek Jakuba Kucnera i Karoliny Zagozdon. Jak rozwiązali kryzys?

  Związek Jakuba Kucnera i Karoliny Zagozdon. Jak rozwiązali kryzys?

  Media wciąż pytają Jakuba Kucnera i Karolinę Zagozdon o kryzys w ich relacji. Wszystko wskazuje na to, że wszystko jest już w porządku.
 • Joanna Przetakiewicz: Rinke jest bardzo oddany

  Joanna Przetakiewicz: Rinke jest bardzo oddany

  Joanna Przetakiewicz jest związana z nowym partnerem od półtora roku. Czy jest szczęśliwa?
 • Agnieszka Woźniak-Starak: zwariowałabym, gdyby ktoś na mnie wisiał

  Agnieszka Woźniak-Starak: zwariowałabym, gdyby ktoś na mnie wisiał

  Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, co sądzi o związku Madzi i Oleha z "Big Brothera".

Filmy - Związek (21)

 • „Potajemnie czytam maile i sms-y partnera”. Jak wyznaczać granice kontroli w związku?

  W studiu „Dzień Dobry TVN” terapeutka i psychoseksuolog Bianca-Beata Kotoro opowiedziała o tym, jak budować zdrowy związek dwójki ludzi. Skąd bierze się brak zaufania w związku i do czego może prowadzić? Jak wyznaczać granice kontroli w związku? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Jaki jest współczesny mężczyzna?

  Psychoterapeuta Wojciech Kruczyński i seks coach Marta Niedźwiecka rozmawiali w studiu „Dzień Dobry TVN” o tym, jacy są współcześni 30-letni mężczyźni. Czego pragną, kogo szukają, z kim chcą założyć rodzinę i jakie związki z kobietami tworzą? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dlaczego związki się rozpadają? Odpowiada Miłosz Brzeziński

  Kawalerkę Łukasza Jakóbiaka odwiedził psycholog Miłosz Brzeziński. Specjalista opowiedział, dlaczego rozpadają się związki. - My mamy poczucie, że gdybym ja się bardziej postarał, bardziej napracował lub gdyby ona była inna, to moje życie byłoby lekkie - powiedział psycholog. (20m2 Łukasza/x-news)
 • Związek dla pieniędzy. Czy może dawać szczęście i satysfakcję?

  Niektórzy do szczęścia zamiast miłości potrzebują pieniędzy, dlatego też szukają partnera o zasobnym portfelu. Czy związek dla pieniędzy może przetrwać i przekształcić się w coś bardziej wartościowego? O tym w "Dzień Dobry TVN" opowiedział psycholog Piotr Mosak. (Dzień Dobry TVN/x-news)