Sport - ZUS

Synonimy:
zakład ubezpieczeń społecznych,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - ZUS (6)

 • Ogromne problemy Resovii. Wycofała się nawet z Pucharu Polski

  Ogromne problemy Resovii. Wycofała się nawet z Pucharu Polski

  Jeden z najstarszych polskich klubów Resovia przeżywa duże problemy. Klub nie otrzymał licencji na grę w II lidze, stracił większość zawodników i sztab trenerski. Teraz władze klubu ogłosiły, że są zmuszone wycofać zespół z Pucharu Polski.
 • Ruch Chorzów wygrał w sądzie z ZUS-em

  Spółka Ruch Chorzów wygrała w czwartek przed katowickim Sądem Okręgowym sprawę z ZUS-em, domagającym się spłaty zaległych składek z czasu, kiedy tym klubem piłkarskim zarządzało stowarzyszenie. Chodzi o kwotę ok. 4 mln złotych łącznie z odsetkami.
 • Jak Ruch Chorzów uratował 3,3 miliona złotych

  Rok 2010 był niezwykle istotny w historii Ruchu Chorzów - niespodziewane, ale zasłużone 3. miejsce w lidze, sprzedaż za blisko 7 milionów złotych Macieja Sadloka i Artura Sobiecha, a na koniec uratowanie 3,3 miliona złotych, których domagał się Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
 • Ruben De La Red może wrócić do sportu

  Ruben De La Red może wrócić do sportu

  Pomocnik Realu Madryt, Ruben De La Red, który prawie zakończył karierę z powodu kłopotów ze zdrowiem może jeszcze zagrać w piłkę! Młody Hiszpan nie został zakwalifikowany jako inwalida przez hiszpański zakład ubezpieczeń społecznych i zdaniem hiszpańskich mediów wkrótce może wrócić na boiska Primera Division!
 • Na Bukowej jak w ZUS-ie

  Na Bukowej jak w ZUS-ie

  "Nie może być tak, że piłkarze biorą pieniądze za nic. Zastosujemy podobną metodę jak ZUS, chorobowe to będzie 70 procent podstawowego uposażenia" - ujawnił nowe plany GKS-u Katowice trener Mieczysław Broniszewski.
 • Grajewski: Nie będę płacił za debili

  Widzew Łodź wciąż nie ma licencji na grę w ekstraklasie piłkarskiej. Zadłużenie tego zasłużonego dla polskiej piłki klubu szczególnie dotyczy ZUS-u.