zorza polarna

Artykuły - Zorza polarna (26)

Filmy - Zorza polarna (15)

 • Zorza i świetliki. Timelapse pięknej kanadyjskiej nocy

  Fotografka Siv Heang Rav miała tego dnia, a raczej tej nocy, wielkie szczęście. 10 czerwca udało jej się nakręcić piękny timelapse zorzy nad Crossfileld w Kanadzie. Ale to nie wszystko! Oprócz zapierającej dech w piersiach kolorowej poświaty, nie brakowało też świetlików migoczących wśród traw.
 • Spektakularna zorza polarna nad Nową Zelandią

  Spektakularna zorza polarna byłą widoczna nad Queenstown w Nowej Zelandii. Zjawisko uwiecznił lokalny fotograf Daniel Phillips, który opublikował efektowny timelapse w mediach społecznościowych. Zorzę polarno zaobserwowano również na Tasmanii tego samego wieczoru.
 • Zapierający dech w piersiach timelapse zorzy polarnej

  Fotograf mieszkający w Laponii robił zdjęcia zorzy polarnej. Później stworzył z tego zapierający dech w piersiach timelapse. Zjawisko można obserwować między wrześniem a marcem. (STORYFUL/x-news)
 • Wykorzystał długi lot, by stworzyć prawdziwe dzieło sztuki

  Fotograf Joel Schat w efektywny i efektowny sposób wykorzystał czas podczas lotu z Vancouver do Amsterdamu. Na swoim siedzeniu ustawił kamerę, która podczas wielogodzinnej podróży filmowała widok z okna. Później, nie wykorzystując wielu efektów specjalnych, w montażu stworzył bardzo specjalny obraz. (STORYFUL/x-news)