Film - żołnierze

Synonimy:
Zołnierze, żolnierz żolnierze Żołnierz żołnierzę żółnierz żółnierze
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - żołnierze (22)

 • "Misja Afganistan": Relacje żołnierzy

  "Misja Afganistan": Relacje żołnierzy

  - Wysłuchałem relacji żołnierzy, od generała do szeregowca. Starałem się wejść w ich skórę, pisząc opowieść o polskim kontyngencie w Afganistanie - powiedział Jan Pawlicki, scenarzysta pierwszego polskiego serialu fabularnego o żołnierzach w Afganistanie.
 • Gdzie się podziali tamci herosi?

  Gdzie się podziali tamci herosi?

  W czasach, kiedy nie było jeszcze bawidamków i lalusiów o nieskazitelnej urodzie, takich jak Robert Pattinson czy Zac Efron, w kinie rządzili twardzi mężczyźni, którzy częściej korzystali z pięści niż z zasad savoir-vivre'u. Nowy film Sylvestra Stallone'a - "Niezniszczalni" - stara się tę zamierzchłą epokę przypomnieć.
 • Radcliffe niemieckim żołnierzem

  Radcliffe niemieckim żołnierzem

  Daniel Radcliffe wcieli się w postać niemieckiego żołnierza w nowej wersji dramatu wojennego "Na Zachodzie bez zmian" - poinformował serwis "Variety".
 • Super żołnierz poszukiwany!

  Super żołnierz poszukiwany!

  We wtorek, 4 maja, w warszawskim CC Arkadia, po specjalnym pokazie komedii "Człowiek, który gapił się na kozy", specjalni goście dyskutowali o tym, czy możliwe jest, by w armii odbywały się eksperymenty podobne do tych ukazanych w filmie.
 • Ujarzmiona bestia 3D

  Ujarzmiona bestia 3D

  "Robert Zemeckis wreszcie ujarzmił bestię" - tak Karolina Pasternak na stronach INTERIA.PL rozpoczyna recenzję filmu "Opowieść wigilijna". O co chodzi? O... technikę 3D.
 • Cape Bajkonur

  Cape Bajkonur

  "Papierowy żołnierz", reż. Aleksiej German jr., Rosja 2008, Art House, premiera kinowa 20 listopada 2009 roku.
 • "Papierowy żołnierz" triumfuje

  "Papierowy żołnierz" triumfuje

  "Papierowy żołnierz" w reżyserii Aleksieja Germana Ml zdobył Grand Prix - pierwszą nagrodę zakończonego w niedzielę 3. festiwalu Sputnik nad Polską.
 • Żołnierze śmiali się z Kota

  Żołnierze śmiali się z Kota

  Zadebiutował rolą Ryszarda Riedla w dramacie biograficznym "Skazany na bluesa", ale później grywał tylko w komediach - "Testosteron", "Lejdis", "To nie tak, jak myślisz, kotku" czy "Idealny facet dla mojej dziewczyny". Największą popularność przyniosła mu jednak rola Maksa Skalskiego w serialu "Niania". 14 sierpnia do kin wejdzie "Operacja Dunaj", w której aktor znów rozbawi widzów.
 • Julia Roberts została żołnierzem

  Julia Roberts została żołnierzem

  Amerykańska aktorka Julia Roberts wcieliła się w kolejnym filmie w rolę żołnierki, powracającej z Iraku. Na planie spotka się ze swoim dobrym znajomym - reżyserem filmu "Pretty Woman".
 • Maggie Q ratuje żołnierzy

  Maggie Q ratuje żołnierzy

  Maggie Q, gwiazda "Szklanej pułapki 4.0", została zaangażowana do jednej z głównych ról w zakrojonym na ogromną skalę filmie "The Warrior and the Wolf".