Zoe Saldana

Artykuły - Zoe Saldana (15)

 • Zoe Saldana w filmie o piratach

  Zoe Saldana w filmie o piratach

  Nową piracką produkcją filmową, która postara się powtórzyć sukces serii "Piraci z Karaibów", będzie film zatytułowany "The Bluff". Prawa do jego realizacji zakupiła platforma streamingowa Netflix. W roli głównej zobaczymy w nim Zoe Saldanę ("Avatar", "Strażnicy Galaktyki").
 • Rami Malek i Zoe Saldana w obsadzie tajemniczego projektu Davida O. Russella

  Rami Malek i Zoe Saldana w obsadzie tajemniczego projektu Davida O. Russella

  David O. Russell, reżyser takich hitów jak „Poradnik pozytywnego myślenia” i „American Hustle”, nie rozpieszcza fanów swojego talentu nowymi produkcjami. Ostatnim wyreżyserowanym przez niego filmem był „Joy” z 2015 roku. Po sześciu latach Russell powraca z nowym projektem, o którym wiadomo póki co niewiele. Jak informuje portal „Variety”, wystąpią w nim też Rami Malek i Zoe Saldana, którzy właśnie dołączyli do obsady.
 • Zoe Saldana: K(l)asowa aktorka

  Zoe Saldana: K(l)asowa aktorka

  Jest jedyną aktorką na świecie, która ma na koncie role w dwóch najbardziej kasowych filmach w historii: "Avengers: Koniec gry" i "Avatar" (o czym nie wszyscy wiedzą, ponieważ w pierwszym ukryta jest pod zielonym makijażem, a w drugim pod niebieskim)! Ma zresztą świetną rękę do projektów odnoszących finansowe sukcesy, o czym świadczą również jej kreacje w seriach "Star Trek" (emisja 20 listopada, po północy w Polsacie), "Piraci z Karaibów" czy "Strażnicy Galaktyki". Śliczna Zoe Saldana wciąż czeka jednak na tak zwaną rolę życia, którą mogłaby udowodnić, że poza urodą, posiada też niepodważalny talent.
 • Zoe Saldana żałuje roli Niny Simone

  Zoe Saldana żałuje roli Niny Simone

  Pierwotnie w rolę legendarnej wokalistki i aktywistki Niny Simone w filmie „Nina” z 2016 roku miała wcielić się Mary J. Blige. Kiedy zastąpiła ją Zoe Saldana, pojawiły się protesty. Przeciwko takiemu castingowi sprzeciwiała się m.in. córka Niny Simone, Simone Kelly, krytykując zbyt jasny kolor skóry Saldany oraz to, że fizycznie nie przypomina jej matki. W udzielonym ostatnio wywiadzie, Zoe Saldana żałuje, że przyjęła rolę Niny Simone.
 • Zoe Saldana jako Nina Simone nie spodobała się fanom i spadkobiercom jej dorobku?

  Zoe Saldana jako Nina Simone nie spodobała się fanom i spadkobiercom jej dorobku?

  W sieci zadebiutował trailer filmu "Nina", opowiadający losy legendarnej wokalistki, autorki tekstów i pianistki Niny Simone. W roli głównej zobaczyć będzie można Zoe Saldanę, co jednak nie podoba się internautom.
 • Zoe Saldana dla roli odizolowała się od najbliższych

  Zoe Saldana dla roli odizolowała się od najbliższych

  Podczas przygotowań do roli w biograficznym filmie "Nina", Zoe Saldana postanowiła na trzy miesiące wyprowadzić się od najbliższych. Uznała, ze pomoże jej to w wiarygodnym przedstawieniu swej bohaterki Niny Simone.
 • Depardieu zagrał uzależnionego od seksu skandalistę

  Depardieu zagrał uzależnionego od seksu skandalistę

  Gérard Depardieu zagrał główną rolę w "Witamy w Nowym Jorku", który pojawi się w polskich kinach jesienią. Jest to najnowszy film Abla Ferrary, twórcy kultowego "Złego porucznika".
 • Zoe Saldana wraca do gwiazd

  Zoe Saldana wraca do gwiazd

  Kiedy James Cameron, reżyser "Avatara", obsadził ją w roli smukłej wojowniczki Neytiri, wielu ludzi zareagowało pytaniem: "Kto to jest?". A Zoe Saldana miała już na koncie role w kilku głośnych filmach - m.in. w "Piratach z Karaibów: Klątwie Czarnej Perły" (2003) i "Terminalu" Stevena Spielberga (2004). Teraz powraca w roli Nyoty Uhury w drugiej odsłonie "Star Treka".
 • Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") od kilku tygodni kręci film biograficzny o Ninie Simone. Wybór aktorki do roli wielkiej diwy jazzu został skrytykowany zarówno przez córkę artystki, jak i piosenkarkę Indię Arie. Fani Simone również są niezadowoleni.

Filmy - Zoe Saldana (3)

 • Agnieszka Holland: Zoe Saldana jest oryginalną aktorką psychologiczną

  Widownia kojarzy ją z ról w „Avatarze”, „Star Treku” i „Strażnikach Galaktyki”, ale Agnieszka Holland dostrzegła w Zoe Saldanie oryginalną aktorkę psychologiczną. Powierzenie jej tytułowej roli w serialu „Dziecko Rosemary” pozwoliło również zerwać z wizerunkiem Mii Farrow, która zagrała tę postać w klasyku Romana Polańskiego.
 • Star Trek powraca w wielkim stylu

  "Oszałamiająco piękny film", "Dla takich właśnie produkcji powstało 3D" - reżyser J.J. Abrams oraz aktorzy Chris Pine i Zoe Saldana chwalą efekt końcowy swojej pracy nad filmem "W ciemność Star Trek".
 • "Colombiana"

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3". Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą.