Zoe Saldana

Artykuły - Zoe Saldana (12)

 • Zoe Saldana żałuje roli Niny Simone

  Zoe Saldana żałuje roli Niny Simone

  Pierwotnie w rolę legendarnej wokalistki i aktywistki Niny Simone w filmie „Nina” z 2016 roku miała wcielić się Mary J. Blige. Kiedy zastąpiła ją Zoe Saldana, pojawiły się protesty. Przeciwko takiemu castingowi sprzeciwiała się m.in. córka Niny Simone, Simone Kelly, krytykując zbyt jasny kolor skóry Saldany oraz to, że fizycznie nie przypomina jej matki. W udzielonym ostatnio wywiadzie, Zoe Saldana żałuje, że przyjęła rolę Niny Simone.
 • Zoe Saldana jako Nina Simone nie spodobała się fanom i spadkobiercom jej dorobku?

  Zoe Saldana jako Nina Simone nie spodobała się fanom i spadkobiercom jej dorobku?

  W sieci zadebiutował trailer filmu "Nina", opowiadający losy legendarnej wokalistki, autorki tekstów i pianistki Niny Simone. W roli głównej zobaczyć będzie można Zoe Saldanę, co jednak nie podoba się internautom.
 • Zoe Saldana dla roli odizolowała się od najbliższych

  Zoe Saldana dla roli odizolowała się od najbliższych

  Podczas przygotowań do roli w biograficznym filmie "Nina", Zoe Saldana postanowiła na trzy miesiące wyprowadzić się od najbliższych. Uznała, ze pomoże jej to w wiarygodnym przedstawieniu swej bohaterki Niny Simone.
 • Depardieu zagrał uzależnionego od seksu skandalistę

  Depardieu zagrał uzależnionego od seksu skandalistę

  Gérard Depardieu zagrał główną rolę w "Witamy w Nowym Jorku", który pojawi się w polskich kinach jesienią. Jest to najnowszy film Abla Ferrary, twórcy kultowego "Złego porucznika".
 • Zoe Saldana wraca do gwiazd

  Zoe Saldana wraca do gwiazd

  Kiedy James Cameron, reżyser "Avatara", obsadził ją w roli smukłej wojowniczki Neytiri, wielu ludzi zareagowało pytaniem: "Kto to jest?". A Zoe Saldana miała już na koncie role w kilku głośnych filmach - m.in. w "Piratach z Karaibów: Klątwie Czarnej Perły" (2003) i "Terminalu" Stevena Spielberga (2004). Teraz powraca w roli Nyoty Uhury w drugiej odsłonie "Star Treka".
 • Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana się nie nadaje?

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") od kilku tygodni kręci film biograficzny o Ninie Simone. Wybór aktorki do roli wielkiej diwy jazzu został skrytykowany zarówno przez córkę artystki, jak i piosenkarkę Indię Arie. Fani Simone również są niezadowoleni.
 • Zoe Saldana zagra Ninę Simone

  Zoe Saldana zagra Ninę Simone

  Zoe Saldana, znana widzom na całym świecie z ról w "Avatarze" i "Star Treku", wcieli się w wokalistkę Ninę Simone. Zdjęcia do filmu ruszą w październiku.
 • Gwiazda "Avatara" u boku Bale'a

  Gwiazda "Avatara" u boku Bale'a

  Zoe Saldana, znana przede wszystkim z roli Neytiri w "Avatarze", dołączy do ekipy filmu "Out of the Furnace". Aktorka zagra była żonę Christiana Bale'a.
 • Zadebiutowały jako reżyserki

  Zadebiutowały jako reżyserki

  Eva Longoria, Zoe Saldana i Olivia Wilde pokazały się z innej strony. Aktorki zadebiutowały po drugiej stronie kamery w ramach akcji Glamour Reel Moments i wyreżyserowały trzy krótkie filmy, ukazujące historie różnych kobiet.

Filmy - Zoe Saldana (3)

 • Agnieszka Holland: Zoe Saldana jest oryginalną aktorką psychologiczną

  Widownia kojarzy ją z ról w „Avatarze”, „Star Treku” i „Strażnikach Galaktyki”, ale Agnieszka Holland dostrzegła w Zoe Saldanie oryginalną aktorkę psychologiczną. Powierzenie jej tytułowej roli w serialu „Dziecko Rosemary” pozwoliło również zerwać z wizerunkiem Mii Farrow, która zagrała tę postać w klasyku Romana Polańskiego.
 • Star Trek powraca w wielkim stylu

  "Oszałamiająco piękny film", "Dla takich właśnie produkcji powstało 3D" - reżyser J.J. Abrams oraz aktorzy Chris Pine i Zoe Saldana chwalą efekt końcowy swojej pracy nad filmem "W ciemność Star Trek".
 • "Colombiana"

  Zoe Saldana ("Avatar", "Star Trek") w filmie reżysera "Transportera 3". Cataleya Restrepo jako mała dziewczynka była świadkiem brutalnego morderstwa rodziców. Teraz, kiedy jest już dorosła, staje się zawodowym zabójcą.