zniszczyć

Artykuły - Zniszczyć (0)

 • Hakerzy mogą zniszczyć GPS, potrzebne nowe rozwiązania

  Hakerzy mogą zniszczyć GPS, potrzebne nowe rozwiązania

  Ataki hakerskie skierowane na system nawigacyjny statków, oparty na pozycjonowaniu GPS, zagrażają zatrzymaniem transportu masowego. Już obecnie tworzone są nowe rozwiązania, oparte na starych technologiach pozycjonowania radiowego.
 • Hejt staje się dużym zagrożeniem dla firm. Nieprawdziwe opinie mogą zniszczyć nawet najlepszą reputację

  Hejt staje się dużym zagrożeniem dla firm. Nieprawdziwe opinie mogą zniszczyć nawet najlepszą reputację

  Internetowy hejt jest dla firm coraz poważniejszym problemem. Mowa nie tylko o negatywnych fałszywych informacjach, które pojawiają się w sieci, lecz także o szkalujących firmę wpisach byłych pracowników. Hejt może zniszczyć lub nadszarpnąć reputację firm, zniechęcić klientów, a w konsekwencji obniżyć poziom przychodów, a nawet doprowadzić do bankructwa. W Wielkiej Brytanii koszty z powodu hejtu w przypadku średniej wielkości firmy wynoszą od 50 do 200 tys. funtów.
 • Rosjanie zniszczyli 350 kg polskich owoców

  Rosjanie zniszczyli 350 kg polskich owoców

  Rosyjskie służby fitosanitarne zniszczyły ponad 350 kg. polskich owoców i warzyw. Kontrabandę wykryto na jednym z moskiewskich rynków. Od dwóch lat obowiązuje rosyjskie embargo na produkty spożywcze z krajów Unii Europejskiej, w tym z Polski.
 • TTIP i CETA mogą zniszczyć polskie rolnictwo

  TTIP i CETA mogą zniszczyć polskie rolnictwo

  Żywność zmodyfikowana genetycznie i ta, do której produkcji wykorzystano pestycydy, hormony wzrostu czy antybiotyki, na polskim rynku - taki może być rezultat podpisania przez Unię Europejską negocjowanych obecnie umów handlowych ze Stanami Zjednoczonymi oraz Kanadą. I choć porozumienia te zakładają liberalizację zasad wymiany handlowej, to polski rolnik czy przedsiębiorca nie będą mieli szans w starciu z północnoamerykańskimi producentami.
 • PIH przestrzega: Że skonstruowany podatek, zamiast pomóc, może zniszczyć handel detaliczny w Polsce

  PIH przestrzega: Że skonstruowany podatek, zamiast pomóc, może zniszczyć handel detaliczny w Polsce

  Tzw. podatek od hipermarketów według jego założeń powinien chronić niezależnych detalistów w Polsce. Jeśli jednak ten podatek będzie źle skonstruowany, to zamiast pomóc, może zniszczyć małe i średnie przedsiębiorstwa handlu detalicznego - to wniosek Polskiej Izby Handlu po dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu Zarządu i Rady Izby. PIH apeluje do rządu, aby projekt podatku obrotowego od sklepów wielkopowierzchniowych został skonsultowany z przedstawicielami handlu w Polsce.
 • Starsza kobieta w Austrii usiłowała zniszczyć prawie milion euro

  Starsza kobieta w Austrii usiłowała zniszczyć prawie milion euro

  Nie wiadomo, czym kierowała się 85-letnia Austriaczka, która w domu spokojnej starości usiłowała zniszczyć prawie milion euro.
 • Uchodźca wszedł do tira? Trzeba zniszczyć cały towar

  Uchodźca wszedł do tira? Trzeba zniszczyć cały towar

  Nie da się skutecznie ochronić przed wtargnięciem uchodźców na ciężarówkę i uszkodzeniem pojazdu lub towaru. Można za to zminimalizować ryzyko kar.
 • Nestlé zniszczy towar za 50 mln dolarów

  Nestlé zniszczy towar za 50 mln dolarów

  Nestlé - światowy gigant przemysłu spożywczego - musi zniszczyć zupy instant z makaronem sprzedawane pod marką Maggi. Likwidacja towaru ze sklepów i magazynów kosztować będzie 50 mln dolarów. Sprawę opisuje szeroko zachodnia prasa.
 • Samorządowi urzędnicy nie radzą sobie z przepisami. Potrafią zniszczyć lokalną firmę przez złą interpretację prawa

  Samorządowi urzędnicy nie radzą sobie z przepisami. Potrafią zniszczyć lokalną firmę przez złą interpretację prawa

  Problemy, jakie powstają tam, gdzie firmy zależne są od decyzji urzędników, należą do najpoważniejszych przeszkód w rozwoju gospodarczym Polski - oceniają eksperci Warsaw Enterprise Institute. Dotyczy to m.in. liczby niezbędnych zezwoleń, czasu oczekiwania na nie, systemu podatkowego i interpretacji przepisów. To problem w wielu gminach, gdzie urzędnicy wydają się nie dostrzegać związku między powodzeniem lokalnych firm i rozwojem regionu.
 • Potrafimy zniszczyć wszystko. Nawet 160-letnie

  Potrafimy zniszczyć wszystko. Nawet 160-letnie

  W piątek z wrocławskiego Dworca Głównego PKP odjechał ostatni bezpośredni pociąg do Berlina. PKP Intercity zdecydowało się na likwidację tego połączenia w porozumieniu ze stroną niemiecką.

Filmy - Zniszczyć (1)