zmywarka

Artykuły - Zmywarka (18)

 • Zmywarka - jak wybrać najlepszą?

  Zmywarka - jak wybrać najlepszą?

  Zmywarka to jeden ze sprzętów AGD, bez którego obecnie wiele osób nie wyobraża sobie codziennego życia. Zmywarka jest coraz popularniejszym urządzeniem, które kiedyś było kojarzone z luksusem, a dzisiaj uznawane jest za podstawę dobrze wyposażonej kuchni. Ze zmywarki korzysta się obecnie z większości gospodarstw domowych. Zmywarka to bardzo wygodna alternatywa tradycyjnego zmywania naczyń. Jakie są jej plusy? Przede wszystkim oszczędność czasu, ale także pieniędzy, bo dzięki optymalnemu zużyciu wody podczas korzystania ze zmywarki, zostaje ona zaoszczędzona. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli zmywarek od rożnych producentów. Mają one przeróżne parametry, funkcje i programy. Jak wybrać najlepszą zmywarkę? Na co zwrócić szczególną uwagę? Przede wszystkim najważniejsze, żeby dopasować ją do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli zastanawiasz się, jaką zmywarkę kupić, poniżej znajdziesz omówienie najważniejszych kwestii dotyczących tego przydatnego urządzenia. Z pewnością pomoże to dokonać możliwie najlepszego wyboru, a zmywarka będzie służyła bezawaryjnie przez długie lata.
 • Test konsumencki: UOKiK o tabletkach do zmywarek

  Test konsumencki: UOKiK o tabletkach do zmywarek

  Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów przetestował 10 najpopularniejszych marek tabletek do zmywarek. Ich średnia skuteczność mycia wyniosła 96 proc. informuje w poniedziałek UOKiK.
 • Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Postęp w UE. Pralka z przedłużoną ważnością

  Komisja Europejska (KE) przyjęła we wtorek regulacje, które mają przedłużyć żywot sprzętów domowych, takich jak: pralki, lodówki, telewizory, zmywarki i lampy.
 • Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD do zabudowy – co wybrać?

  Sprzęt AGD to niezbędne wyposażenie każdej kuchni, ale największym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do zabudowy. Taka kuchnia prezentuje się nowocześnie i można ją urządzić w dowolnym stylu. Zakup sprzętów wymaga jednak stosunkowo wysokiego budżetu. Jaka lodówka do zabudowy będzie dobrym wyborem? Poniżej polecamy pięć lodówek czołowych producentów do 2000 zł.
 • Candy CDIM 3T623PR - zmywarka do zabudowy

  Candy CDIM 3T623PR - zmywarka do zabudowy

  Candy CDIM 3T623PR to zmywarka do zabudowy cechująca się ponadprzeciętną pojemnością, a przy tym pracującą bardzo cicho - tak przynajmniej twierdzi producent.
 • Co zabija nasze zmywarki?

  Co zabija nasze zmywarki?

  Zmywarki pracują już w co trzecim polskim domu. W całym kraju jest ich około 4,5 mln. Zmywarki to także jedne z najczęściej psujących się sprzętów AGD. Co zazwyczaj ulega uszkodzeniu i co zrobić, żeby ze sprzętu korzystać jak najdłużej?
 • Polacy rezygnują z telewizorów i odkurzaczy na rzecz zmywarek i telefonów

  Polacy rezygnują z telewizorów i odkurzaczy na rzecz zmywarek i telefonów

  Już od kilku lat telewizory, zestawy kina domowego i zestawy Hi-Fi wypierane są przez komputery i smartfony. W poszukiwaniu czasu wolnego coraz więcej osób korzysta z kuchenek mikrofalowych, a zmywarkę ma w domu ponad dwa razy więcej rodzin niż jeszcze 5 lat temu.

Filmy - Zmywarka (2)

 • Co zabija nasze zmywarki?

  Zmywarki pracują już w co trzecim polskim domu. W całym kraju jest ich około 4,5 mln. Zmywarki to także jedne z najczęściej psujących się sprzętów AGD. Co zazwyczaj ulega uszkodzeniu i co zrobić, żeby ze sprzętu korzystać jak najdłużej?
 • Tabletki do zmywarki - jak je zrobić w domu?

  Tabletki do zmywarki to niezastąpiony środek - tylko one są w stanie bez przykrych niespodzianek w postaci zalanej pianą podłogi umyć nasze naczynia w zmywarce. W sklepie bez problemu można kupić przeróżne tabletki, które skutecznie usuwają brud z talerzy i sztućców, jednak tabletki do zmywarki można zrobić również samodzielnie w domu! Zobaczcie nasze pomysły - takie tabletki będą równie skuteczne jak te ze sklepu!