zmywarka

Artykuły - Zmywarka (16)

Filmy - Zmywarka (9)

 • Jak prawidłowo załadować zmywarkę i czego w niej nie myć?

  Od kilku tygodni zostajemy w domach więcej gotujemy, a co za tym idzie - brudzimy więcej naczyń. Dziennikarka i autorka poradników Małgorzata Świgoń doradziła, jak prawidłowo załadować zmywarkę i zdradziła przepis na domowy środek do zmywarki. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Czego nie można myć w zmywarce?

  Większość używanych na co dzień naczyń można śmiało myć w zmywarce. Bez problemu można do niej wkładać m.in. zwykłe szkło czy naczynia żaroodporne. A czego nie należy myć w zmywarce? Jak dbać o ten bardzo istotny dla domowego gospodarstwa sprzęt, żeby służył nam wiele lat? Blogerka Małgorzata Kowalewska-Kawuza opowiedziała o tym, co można, a czego nie można myć w zmywarce. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Dmuchawa do liści pomocnikiem w kuchni?

  Zmywarka do naczyń jest świetnym urządzeniem. Niektórzy jej posiadacze oczekują niestety, że wyjęte z niej rzeczy będą suche od razu po skończonym cyklu. Bohater materiału do nich należy i nie mógł doczekać się efektu finalnego. Dmuchawa do liści okazała się idealnym rozwiązaniem tego problemu. (STORYFUL/x-news)
 • Jak wyczyścić zmywarkę? Wypróbuj tego

  Jak wyczyścić zmywarkę? Ewa Kozioł podsunęła w "Dzień Dobry TVN" kilka pomysłów jak zrobić to ekologicznie. - Dbajmy o to, żeby w zmywarce była sól, do której możemy dodać kilka kropel olejku eterycznego - powiedziała blogerka. Co usunie bakterie z wnętrza zmywarki? (Dzień Dobry TVN/x-news)