Żmijowisko (serial)

Artykuły - Żmijowisko (serial) (17)

 • CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

  CANAL+ usunął z sieci prawie 2700 pirackich źródeł z odcinkami „Żmijowiska”

  Sekcja do walki z piractwem telewizyjnym CANAL+ wykryła 2720 pirackich źródeł, w których nielegalnie udostępniano do obejrzenia lub pobrania cztery pierwsze odcinki serialu „Żmijowisko” i w ramach podjętych działań operacyjnych skutecznie usunęła z sieci 99 proc. z nich.
 • Polska Margot Robbie w serialu "Żmijowisko"

  Polska Margot Robbie w serialu "Żmijowisko"

  W serialu "Żmijowisko" nie brakuje młodych, zdolnych aktorów. Wśród nich jest Kamila Urzędowska, studentka ostatniego roku szkoły teatralnej we Wrocławiu, która wygląda niczym młodsza siostra Margot Robbie.
 • Hanna Koczewska: Od modelingu do aktorstwa

  Hanna Koczewska: Od modelingu do aktorstwa

  Serial "Żmijowisko", który zadebiutuje w telewizji 3 listopada, w dużej mierze opiera się na młodych aktorach. Wśród nich jest intrygująca Hanna Koczewska, której domeną był do tej pory modeling.
 • Paweł Domagała w głównej roli w serialu "Żmijowisko"

  Paweł Domagała w głównej roli w serialu "Żmijowisko"

  Paweł Domagała to aktor i wokalista. Na obu scenach tej filmowo - teatralnej i muzycznej odnosi sukcesy. W podwójnej roli zobaczymy go również w nowej produkcji Canal + - "Żmijowisko" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. Aktor wykreował postać serialowego Arka, ale także napisał piosenkę, która towarzyszy obrazowi.
 • Agnieszka Żulewska na premierze serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska na premierze serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska jest polską aktorką filmową i teatralną. Na swoim koncie ma już kilka świetnych ról i nagród za kreacje aktorskie. Tej jesieni pojawi się w serialu „Żmijowisko”.
 • Uroczysty premiera serialu "Żmijowisko"

  Uroczysty premiera serialu "Żmijowisko"

  29 października w warszawskim kinie Luna odbył się uroczysty pokaz przedpremierowy serialu "Żmijowisko" z udziałem takich aktorów jak: Piotr Stramowski, Agnieszka Żulewska, Paweł Domagała, Davina Reeves-Ciara, Cezary Pazura i Wojciech Zieliński, a także reżysera Łukasza Palkowskiego.
 • "Żmijowisko": Piotr Stramowski jako bezwzględny biznesmen

  "Żmijowisko": Piotr Stramowski jako bezwzględny biznesmen

  Jedną z gwiazd serialu "Żmijowisko" będzie Piotr Stramowski. Na małym i dużym ekranie aktor najczęściej wciela się w postaci twardych facetów. Podobnie będzie w nowej produkcji Canal +, choć tu jego rola nie będzie pozbawiona charakterystycznej dla wszystkich postaci pojawiających się serialu, dwulicowości. - Brakuje nam w życiu strachu, stoi za tym potrzeba przeżywania głębszych emocji, od których zostaliśmy odcięci - tak Piotr Stramowski tłumaczy popularność książkowego "Żmijowiska". A jak będzie z jego ekranizacją? Premiera serialu już 3 listopada na antenie Canal+.
 • Miss Nowego Jorku w polskim serialu

  Miss Nowego Jorku w polskim serialu

  Davina Reeves-Ciara w 2010 roku sięgnęła po koronę Miss Nowego Jorku. Czarnoskóra piękność porzuciła jednak karierę w amerykańskim show-biznesie, bo wybrała miłość. Teraz z mężem i dziećmi mieszka pod Wałbrzychem. Zobaczymy ją w jednej z pierwszoplanowych ról w nowej produkcji Canal+ "Żmijowisko".
 • Cezary Pazura w serialu "Żmijowisko": Świetnie napisana rola

  Cezary Pazura w serialu "Żmijowisko": Świetnie napisana rola

  Cezary Pazura pojawi się w nowym serialu "Żmijowisko". „Kajetan Rybak jest pewnym siebie kawałkiem bydlaka” – bez ogródek aktor podsumowuje graną przez siebie w serialu postać. Premiera produkcji już w niedzielę, 3 listopada, o godz. 21.30 na antenie w Canal+.
 • Agnieszka Żulewska w serialu "Żmijowisko"

  Agnieszka Żulewska w serialu "Żmijowisko"

  Grywa w serialach, filmach, ale najczęściej można ją spotkać na deskach teatralnych. Nie ukrywa, że do udziału w Żmijowisku skłoniła ją możliwość pracy z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Dużo widzi i analizuje, a swoje role buduje niezwykle świadomie. Agnieszka Żulewska w serialu zagra Kamilę - najbardziej emocjonalnie złożoną postać w nowej produkcji Canal+. Premiera serialu już 3 listopada.