zmiana tytułu

Artykuły - Zmiana tytułu (16)

 • Woody Allen zmienia tytuł

  Woody Allen zmienia tytuł

  Najnowszy film Woody'ego Allena będzie zatytułowany "Nero Fiddled". Amerykański reżyser zdecydował się na zmianę tytułu, ponieważ dotychczasowa propozycja "Bop Decameron" wprawiała fanów w niemałą konsternację.
 • Cradle Of Filth: Zmiana tytułu

  Cradle Of Filth: Zmiana tytułu

  Nie "All Hallows Eve", jak wcześniej zapowiadano, a "Darkly, Darkly, Venus Aversa" - to tytuł nowego albumu Brytyjczyków z Cradle Of Filth.
 • Deathstars: Zmiana tytułu

  Deathstars: Zmiana tytułu

  Nie "Deathglam", jak wcześniej anonsowano, a "Night Electric Night" - to tytuł trzeciego albumu szwedzkiej, goth / industrialnej formacji Deathstars.
 • Marduk: Zmiana tytułu

  Marduk: Zmiana tytułu

  Nie "Cross Of Iron", jak wcześniej anonsowano, a "Rom 5:12" - tak brzmieć będzie tytuł nowego albumu szwedzkich blackmetalowców z Marduk.
 • Old Man's Child: Zmiana tytułu

  Old Man's Child: Zmiana tytułu

  Nie "In The Orbit Of Torment", jak wcześniej anonsowano, a "Vermin" - tak ostatecznie brzmieć będzie tytuł szóstej, już gotowej płyty norweskiej blackmetalowej formacji Old Man's Child. Niemiecka Century Media Records zaplanowała premierę albumu na 18 października.
 • In Flames: Zmiana tytułu

  In Flames: Zmiana tytułu

  Nie "Crawl Through Knives", jak jeszcze w połowie maja informował wokalista Anders Friden, a "Come Clarity" - tak ostatecznie zatytułowali swoją ósmą płytę szwedzcy liderzy melodyjnego death metalu z grupy In Flames. Jak oświadczyli muzycy, album został już nagrany, a jego premiery - ponownie pod skrzydłami Nuclear Blast Records - należy się spodziewać jesienią.
 • Deeds Of Flesh: Zmiana tytułu

  Deeds Of Flesh: Zmiana tytułu

  Nie "Kingdom", jak podawano wcześniej, a "Crown Of Souls" - tak zatytułowany będzie nowy, szósty album kalifornijskiej, deathmetalowej grupy Deeds Of Flesh. Album pojawi się na rynku, jak zwykle nakładem należącej do zespołu Unique Leader Records. Data premiery następcy "Reduced To Ashes" to 17 maja.
 • Ulver: Zmiana tytułu

  Ulver: Zmiana tytułu

  Muzyczny kameleon norweskiej sceny metalowej, zespół Ulver, wreszcie przybliżył się do daty premiery nowego albumu. Na ósmej dużej płycie, zatytułowanej "Blood Inside", a nie jak podawano wcześniej "Utopian Enterprises", po szeregu eksperymentów z elektroniką, grupa w końcu powróciła do regularnych kompozycji, z rockowym instrumentarium, czytelnymi aranżacjami i zdecydowanie większą dawką wokali. Krążek ukaże się w kwietniu, nakładem Jester Records.
 • Extol: Zmiana tytułu

  Extol: Zmiana tytułu

  Nie "Gloriana", jak roboczo anonsował zespół, a "Bluteprint", jest ostatecznym tytułem najnowszej płyty norweskiego zespołu Extol. Norwegowie zarejestrowali 11 utworów, które - wbrew temu, co podaje wydawca Century Media Records - mają już dziś niewiele wspólnego z tradycyjnie pojmowanym thrash, black i death metalem. Bardzo progresywny, nowocześnie brzmiący i przepełniony czystymi wokalami czwarty album Extol będzie miał swą premierę 21 lutego.
 • Gene Simmons: Zmiana tytułu

  Gene Simmons: Zmiana tytułu

  Gene Simmons, basista i wokalista amerykańskiej grupy Kiss, po raz kolejny zmienił tytuł swojej pierwszej po ponad ćwierć wieku solowej płyty studyjnej. Nie będzie się ona nazywać "Firestarter" czy "Dog", lecz - ponoć ostatecznie - "Asshole". Data premiery to 20 kwietnia.