złote maliny

Artykuły - Złote maliny (30)

 • Złote Maliny: "Koty" najgorszym filmem roku

  Złote Maliny: "Koty" najgorszym filmem roku

  Musical "Koty" to największy "wygrany" tegorocznych Złotych Malin - nagród, przyznawanych dla najgorszych produkcji roku. Nominowany w dziewięciu kategoriach film w reżyserii Tom Hoppera otrzymał aż sześć statuetek.
 • Z powodu koronawirusa odwołano wręczenie Złotych Malin

  Z powodu koronawirusa odwołano wręczenie Złotych Malin

  W związku z pandemią koronawirusa odwołana została 14 marca w Los Angeles 40. edycja wręczenia "Złotych Malin" - nagród dla najgorszych filmów minionego roku. Wcześniej organizatorzy imprezy zapewniali, że epidemia nie przeszkodzi w przeprowadzeniu ceremonii.
 • "Koty" z 9 nominacjami do Złotych Malin

  "Koty" z 9 nominacjami do Złotych Malin

  Nieprzychylne recenzje i tragiczne wyniki finansowe ekranowej wersji musicalu "Koty" znalazły finał w ogłoszonych w przededniu Oscarów nominacjach do Złotych Malin. Produkcja Toma Hoppera to bowiem niechlubny lider w rywalizacji o najmniej zaszczytne filmowe nagrody na świecie.
 • Złote Maliny 2019: Znamy zwycięzców

  Złote Maliny 2019: Znamy zwycięzców

  Komedia "Holmes i Watson" oraz Donald Trump - oto najwięksi "zwycięzcy" tegorocznego rozdania Złotych Malin, czyli najsłynniejszych w świecie filmu antynagród.
 • Złote Maliny 2018 rozdane!

  Złote Maliny 2018 rozdane!

  Ogłoszono zdobywców 38. edycji Złotych Malin. Najgorszą produkcją roku okazała się animacja "Emotki. Film". Kto triumfował wśród aktorów?
 • Złote Maliny 2018: "Transformersi" z dziewięcioma nominacjami

  Złote Maliny 2018: "Transformersi" z dziewięcioma nominacjami

  Jak co roku dzień przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów poznaliśmy kandydatów do zdobycia Złotych Malin, czyli antynagród przemysłu filmowego. Najwięcej nominacji - dziewięć - zdobył w tym roku film Michaela Baya "Transformers: Ostatni Rycerz".
 • Rozdano Złote Maliny 2017

  Rozdano Złote Maliny 2017

  Jak co roku dzień przed rozdaniem Oscarów, wręczono Złote Maliny, czyli "nagrody" dla najgorszych produkcji roku. Aż po cztery statuetki zdobyły filmy "Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party" i "Batman v. Superman: Świt Sprawiedliwości".
 • Nominacje do Złotych Malin! Oto najgorsze filmy 2016 roku

  Nominacje do Złotych Malin! Oto najgorsze filmy 2016 roku

  Satyra na świat mody "Zoolander 2" uzyskała najwięcej nominacji do corocznych Złotych Malin, przyznawanych dla najgorszych filmów danego roku. Wśród nominowanych do tej "nagrody" aktorów znalazł się m.in. Robert De Niro, Ben Affleck i Julia Roberts.
 • ​Złote Maliny 2016: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i "Fantastyczna czwórka" to najgorsze filmy roku

  ​Złote Maliny 2016: "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i "Fantastyczna czwórka" to najgorsze filmy roku

  W tym roku podczas rozdania Złotych Malin triumfowały dwie produkcje. Twórcy filmów "Pięćdziesiąt twarzy Greya" i "Fantastyczna czwórka" otrzymali statuetki w kategorii najgorszy film roku. Nagrody wręczono w nocy z 26 na 27 lutego, dobę przed ceremonią oscarową.
 • Złote Maliny: Niechlubni rekordziści

  Złote Maliny: Niechlubni rekordziści

  W nocy z 27 na 28 lutego, na dobę przed wręczeniem Oscarów, po raz 36. zostaną przyznane Złote Maliny, antynagrody wskazujące najmniej udane dokonania amerykańskiej branży filmowej w zeszłym roku. Tak jak Oscary mają swoich rekordzistów w postaci "Ben Hura" czy "Titanica", tak i wyróżnienia dla najgorszych mają swych "wyjątkowych" przedstawicieli. Oto lista filmów, które zdobyły najwięcej Złotych Malin w historii.

Filmy - Złote maliny (2)

 • 60 sekund: Oscar i Złota Malina

  Oscary i Złote Maliny przyznawane są co roku. Pierwsza z tych nagród to największe wyróżnienie w świecie filmu. Druga przyznawana jest najgorszym produkcjom. Czy jest możliwe, żeby ten sam film był nominowany do obydwu nagród? Oto przykłady takich sytuacji! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PONIEDZIAŁEK OD 9:00.
 • Nawet gwiazdom czasem nie wychodzi!

  Gwiazdy ekranu - nawet te obsypane nagrodami i uwielbiane przez fanów - miewają role, które okazują się porażką. Wybraliśmy aktorki i aktorów, którzy zostali nagrodzeni Złotymi Malinami za najgorsze kreacje aktorskie.