złość

Artykuły - Złość (78)

 • Czy wyładowywanie złości jest zdrowe?

  Czy wyładowywanie złości jest zdrowe?

  Badania naukowe nie potwierdzają przekonania o tym, że gdy nachodzi nas złość, to dobrze jest ją wyładować, aby doznać oczyszczającego efektu katharsis. Jednak złość jest dobra!
 • Sposób na złośnika

  Sposób na złośnika

  Życie jest pełne różnych emocji, bez nich byłoby po prostu nudne, szare i nijakie. Nie ma złych lub dobrych uczuć, bo wszystkie są nam do czegoś potrzebne. Sztuka polega na tym, aby umieć je odpowiednio wyrażać i nie pozwolić na to, aby przejęły nad nami całkowitą kontrolę.
 • Zależy mi na wykształceniu, mąż twierdzi, że się go wstydzę

  Zależy mi na wykształceniu, mąż twierdzi, że się go wstydzę

  Z Piotrkiem znamy się jeszcze z podstawówki. Dziś jesteśmy małżeństwem, poukładanym, ale ostatnio pojawił się problem.
 • Psychoszef i podstępni współpracownicy postrachem pracujących

  Psychoszef i podstępni współpracownicy postrachem pracujących

  Globalna ankieta przeprowadzona przez portal kariery Monster.com ukazuje, że naszymi najczęstszymi biurowymi postrachami są niezrównoważony szef i podstępni współpracownicy. Pracownicy nie lubią też grobowej ciszy panującej w biurze oraz konieczności pracy nocą.
 • Właściciel podrabianego muzeum zmarł ze złości

  Ta informacja latem pojawiła się w wielu mediach na całym świecie. Jedno z chińskich muzeów, w którym prezentowano "skarby chińskiej kultury", prawie w całości okazało się tylko "podróbką muzeum". Jak informują pekińskie dzienniki, właściciel muzeum - jeden z chińskich multimilionerów zmarł na zawał serca... ze złości.
 • Od 4 do 7 dni w roku. Tyle czasu kosztuje nas powolne działanie komputera

  Od 4 do 7 dni w roku. Tyle czasu kosztuje nas powolne działanie komputera

  Z badania przeprowadzonego przez firmę SanDisk wynika, że Brytyjczycy tracą co roku 130 godzin oczekując na wykonanie przez komputery zadanej operacji – donosi CNBC.
 • Jak zapanować nad złością?

  Jak zapanować nad złością?

  W osiągnięciu równowagi pomoże ci znalezienie przyczyn swojej złości.
 • Jak przetrwać bunt dwulatka

  Jak przetrwać bunt dwulatka

  Twój maluch ciągle wybucha złością, a na każde pytanie odpowiada: „Nie!”? Czasami kilka podpowiedzi wystarczy, by wiedzieć, jak w takiej sytuacji postąpić.
 • Drobnostki, które potrafią uprzykrzyć nam dzień

  Drobnostki, które potrafią uprzykrzyć nam dzień

  Poplątane słuchawki, niewygodne buty, zbyt dużo monet w portfelu - błahe sprawy, które jednak potrafią doprowadzić do irytacji. Zwłaszcza jak zdarzają się zbyt często. Naukowcy sprawdzili, czym ludzie niepotrzebnie się denerwują.
 • Horoskop negatywny

  Horoskop negatywny

  Wszyscy mamy zalety, ale... nie jesteśmy też wolni od wad. Dla własnego dobra poznajmy je. Oto horoskop, który punktuje wszystkie nasze niedoskonałości.

Filmy - Złość (9)