złe parkowanie

Artykuły - Złe parkowanie (13)

 • Zniżka za szybko zapłacony mandat

  Władze miejskie Porto wprowadziły 50-procentowe rabaty dla kierowców, którzy szybko zapłacą mandaty m.in. za złe parkowanie.
 • Mentalność Polaków: wjechać najbliżej jak się da

  O jedną trzecią wzrasta liczba mandatów za złe parkowanie podczas wakacji w Warmińsko-Mazurskiem - informuje RMF.
 • Latem rośnie liczba mandatów za złe parkowanie

  Latem rośnie liczba mandatów za złe parkowanie

  O jedną trzecią wzrasta liczba mandatów za złe parkowanie podczas wakacji w woj. warmińsko-mazurskim - informuje reporter radia RMF FM.
 • Mandacik? Dziękuję, ale i tak nie zapłacę

  Dostałeś mandat za złe parkowanie albo picie piwa pod chmurką? W Gdańsku, Katowicach i Rzeszowie jest duże prawdopodobieństwo, że kary nikt nie wyegzekwuje.
 • Mandacik? Dziękuję, nie płacę

  Mandacik? Dziękuję, nie płacę

  Dostałeś mandat za złe parkowanie albo picie piwa pod chmurką? W Gdańsku, Katowicach i Rzeszowie jest duże prawdopodobieństwo, że kary nikt nie wyegzekwuje. Ale za to w Toruniu miej się na baczności - ostrzega "Metro".
 • Mandaty za złe parkowanie pod blokiem

  Mandaty za złe parkowanie pod blokiem

  Obowiązujące przepisy pozwalają na nieprzestrzeganie zasad ruchu na terenach supermarketów, drogach wewnętrznych spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. Można na nich jeździć 80 km/h, bez świateł mijania i w niezapiętych pasach, parkować wszędzie, nawet na chodniku czy na miejscu dla inwalidów. Po wakacjach to się zmieni - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Łódź: Ostra walka ze złym parkowaniem

  Łódź: Ostra walka ze złym parkowaniem

  Kilku mieszkańców łódzkiego osiedla Radogoszcz wypowiedziało wojnę kierowcom, którzy parkują na chodnikach i przejściach dla pieszych. Nie byłoby w tym niczego złego, gdyby nie fakt, że łodzianie sięgają po drastyczne środki: wybite reflektory, urwane lusterka i poprzecinane opony.

Filmy - Złe parkowanie (3)

 • Tak się parkuje w Ameryce

  Każdy mieszkaniec metropolii wie, jak ciężkie bywają poszukiwania wolnego miejsca parkingowego. Czasem przypomina ono walkę, którą reguluje prawo dżungli. To, co zrobiła ta amerykańska rodzina, przekracza wszelkie granice przyzwoitości. Właściciel kamery samochodowej, która utrwaliła całe to zdarzenie, cierpliwie czekał w swoim białym aucie, aż niebieska Mazda odjedzie. Nagle, tuż przed jego zderzakami zatrzymał się czerwony Nissan, także sygnalizujący chęć zaparkowania w danym miejscu. Wydawałoby się, że jasne jest, kto ma pierwszeństwo w takiej sytuacji. Kierowcy Mazdy i Nissana mocno się napracowali, by uniemożliwić wjazd białemu pojazdowi na zwalniane stanowisko. Cofając, Mazda najpierw zablokowała chodnik, później jeden z pasów ruchu drogowego, torując tym samym drogę dla czerwonego Nissana. Jak cwani kierowcy tłumaczyli później swoje zachowanie? Oświadczyli, że są rodziną i to normalne, że „podzielili się” wolnym miejscem. Mimo dowodu w postaci nagrania z kamery policja nie mogła interweniować w tej sprawie.
 • Dramatyczny finał nieudolnego parkowania

  Szkocja. Oto chwila z życia nieudolnego kierowcy, który z wielkim trudem próbuje zaparkować swój mały, żółty samochód. Kilka nieskoordynowanych ruchów i brak wyczucia doprowadziły do katastrofy – samochód uderzył w pojazd stojący za nim. Sprawca jednak nie poczuwał się do winy, zanim ktokolwiek zdążył zareagować, uciekł.
 • Kompromitacja roku! Jak wyjechać z prawie pustego parkingu?

  Miejsca do manewrowania jest mnóstwo, ale kobieta kierująca niebieskim oplem zachowuje się tak, jakby miała do pokonania tor przeszkód! Czy ktoś taki powinien być uczestnikiem ruchu drogowego? Oceńcie sami...