zjednoczona prawica

Artykuły - Zjednoczona prawica (4)

 • "Różnice nadal wymagają dyskusji". Gowin zdradził, o czym rozmawiali liderzy Zjednoczonej Prawicy

  "Różnice nadal wymagają dyskusji". Gowin zdradził, o czym rozmawiali liderzy Zjednoczonej Prawicy

  - Nie będę ukrywał, że wiele kwestii pozostało do wyjaśnienia, różnice nadal wymagają dyskusji - mówił w programie "Gość Wydarzeń" wicepremier Jarosław Gowin, pytany o niedzielne spotkanie liderów Zjednoczonej Prawicy. Zaznaczył, że "nie jest przesądzone", że PiS, Porozumienie i Solidarna Polska wystartują wspólnie w wyborach w 2023 roku. - W ogóle o tym nie rozmawialiśmy - dodał.
 • Gowin: To będzie kongres całej Zjednoczonej Prawicy

  Gowin: To będzie kongres całej Zjednoczonej Prawicy

  - Kongres, który odbędzie się 1 lipca, tylko na początku będzie kongresem PiS, potem będzie kongresem całej Zjednoczonej Prawicy - powiedział w czwartek wicepremier, prezes Polski Razem Jarosław Gowin w Polsat News2.
 • Czy prawicy uda się "porozumieć bez zbędnych sporów"?

  Czy prawicy uda się "porozumieć bez zbędnych sporów"?

  Nieobecność na listach Pawła Kowala i Andrzeja Dery były jednymi z tematów podjętych podczas rozmów kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości z liderami Polski Razem i Solidarnej Polski. "Jesteśmy za tym, aby się porozumieć bez zbędnych sporów" - komentuje jeden z prawicowych polityków.
 • Zjednoczona Prawica chce zakazać hipermarketom marnowania żywności

  Zjednoczona Prawica chce zakazać hipermarketom marnowania żywności

  Zjednoczona Prawica złożyła w Sejmie projekt ustawy o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności. Posłowie chcą zobowiązać hipermarkety do oddawania marnowanej żywności na cele charytatywne. Sklepy nie stosujące się do przepisów byłyby karane grzywną.

Filmy - Zjednoczona prawica (15)