Muzyka - zima

Synonimy:
zuma,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zima (18)

 • "Pada śnieg" i inne zimowe piosenki

  "Pada śnieg" i inne zimowe piosenki

  Podobno Eskimosi mają od kilkunastu do nawet kilkuset określeń na śnieg. Biały opad z nieba od dawna inspiruje też twórców piosenek, co możecie sprawdzić w naszym poniższym zestawieniu.
 • Z loopami im nie do twarzy

  Z loopami im nie do twarzy

  Lao Che "Prąd stały / Prąd zmienny", Rockers Publishing
 • Zima szybko minie...

  Zima szybko minie...

  ... a w przedsionku wiosny odbędzie się kolejna odsłona trasy Punky Reggae Live 2009, reklamowana jako "muzyczny koktajl pozytywnych wibracji ska-reggae, energetycznego melodyjnego grania, niebanalnych tekstów oraz dobrej zabawy".
 • Te przeboje Was rozgrzeją!

  Te przeboje Was rozgrzeją!

  Zima za oknem, ale my mamy dla Was zestaw kawałków, które Was rozgrzeją!
 • REGULAMIN ""BRAVO Hits Zima 2008" SMS"

  Postanowienia ogólne 1.""BRAVO Hits Zima 2008" SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2.Fundatorem nagród jest Magic Records Sp. z o.o. 3.Konkurs rozpoczyna się 03 grudnia i trwa do 03 grudnia 2007 roku włącznie. Konkurs prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej . 4.Nagrodami w Konkursie jest 10 (słownie: dziesięć) płyt CD "BRAVO Hits Zima 2008". 5.Uczestnikiem
 • Jest "Zima 2008"!

  Jest "Zima 2008"!

  W sklepach są już trzy podwójne składanki pod tytułem "Zima 2008". W naszym konkursie możecie zgarnąć kompletny zestaw największych "zimowych" przebojów!
 • REGULAMIN ""Zima 2008" SMS"

  Postanowienia ogólne 1.""Zima 2008" SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2.Fundatorem nagród jest My Music Sp. z o.o. 3.Konkurs rozpoczyna się 16 listopada i trwa do 18 listopada 2007 roku włącznie. Konkurs prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej . 4.Nagrodami w Konkursie jest 5 (pięć) zestawów płyt "Zima 2008". W skład każdego zestawu wchodzą: a)"Zima 2008
 • Nadchodzi "Zima 2008"!

  Nadchodzi "Zima 2008"!

  Na 16 listopada zaplanowano zmasowany atak zimy. Niekoniecznie akurat wtedy zacznie sypać śnieg, ale za to do sklepów trafią trzy podwójne składanki pod tytułem "Zima 2008". U nas możecie posłuchać fragmentów piosenek, które się na nich znajdą.
 • Twoje zdjęcie na płycie!

  Twoje zdjęcie na płycie!

  Zdjęcie każdego z was może znaleźć się w zbliżającej się składance "Zima 2008 - The Best".
 • Zaprojektuj okładkę!

  Zaprojektuj okładkę!

  Wytwórnia płytowa My Music ogłasza konkurs na zaprojektowanie najlepszej okładki swojej kolejnej składanki hitów.