Zenon Martyniuk

Artykuły - Zenon Martyniuk (37)

 • Zenon Martyniuk rozwiązał problemy syna?

  Zenon Martyniuk rozwiązał problemy syna?

  Syn Zenka Martyniuka – Daniel – jest już po trzydziestce, a wciąż sprawia rodzicom ogromne problemy. Teraz ma się to zmienić.
 • "Wakacyjna Trasa Dwójki": Publiczność jedynie w samochodach

  "Wakacyjna Trasa Dwójki": Publiczność jedynie w samochodach

  To będzie pierwsza samochodowa trasa koncertowa po Polsce – tak tegoroczną "Wakacyjną Trasę Dwójki" reklamuje TVP. Koncerty będą odbywać się dla widowni, która będzie siedzieć w zaparkowanych pod sceną autach.
 • Zenon Martyniuk kupił zabytkowego Mercedesa. Ile kosztował?

  Zenon Martyniuk kupił zabytkowego Mercedesa. Ile kosztował?

  Nie jest tajemnicą, że pasją Zenona Martyniuka są samochody. Król disco polo upodobał sobie zwłaszcza jedną markę – Mercedesa. Nic więc dziwnego, że w jego garażu wkrótce stanie zabytkowy model 500 SL. Ile wydał na swoje nowe auto?
 • Wielkanoc u Zenona Martyniuka. Co zmieni się w trakcie pandemii?

  Wielkanoc u Zenona Martyniuka. Co zmieni się w trakcie pandemii?

  Przy wielkanocnym stole w domu Zenka Martyniuka najprawdopodobniej zabraknie jego mamy - Teresy Martyniuk. To efekt pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń, które mają zahamować wzrost zakażeń. Sam wokalistka skomentował sytuację rodziny w "Pytaniu na Śniadanie".
 • Zenon Martyniuk zdradził, co robi podczas izolacji.

  Zenon Martyniuk zdradził, co robi podczas izolacji.

  - U mnie się nic nie zmieniło, poza tym, że nie wyjeżdżam na koncerty – mówi Zenon Martyniuk pytany o to, jak wygląda jego życie podczas kwarantanny związanej z epidemią koronawirusa.
 • "Zenek": Zenon Martyniuk widział już film

  "Zenek": Zenon Martyniuk widział już film

  Już 14 lutego do kin trafi "Zenek", biograficzny film o Zenonie Martyniuku. Jednak król disco polo miał już okazję obejrzeć obraz wyreżyserowany przez Jana Hryniaka. O swoich wrażeniach opowiedział przed kamerą Telewizji Polskiej.
 • Żona Zenka Martyniuka marzy o kolejnym filmie

  Żona Zenka Martyniuka marzy o kolejnym filmie

  Jedną z bohaterek filmu "Zenek", który opowiada o życiu i karierze króla disco polo, jest jego żona. W filmie zagrała ją Klara Bielawka. Pani Danuta Martyniuk dobrze ocenia grę tej aktorki, ma jednak poważne zastrzeżenie co do jednego szczegółu.
 • Druga część "Zenka"? Zenon Martyniuk ujawnia!

  Druga część "Zenka"? Zenon Martyniuk ujawnia!

  Już 14 lutego na ekrany polskich kin trafi film "Zenek", czyli opowieść o życiu i karierze króla disco polo. "Film kończy się na wydarzeniach z roku 2004 roku, nie ma więc w nim moich największych przebojów. Ale może powstanie następna część, bo jest taki zamiar i wtedy je usłyszymy" - zdradził Zenon Martyniuk.
 • Benefis Zenka Martyniuka: "Czy da się przestać za to płacić?"

  Benefis Zenka Martyniuka: "Czy da się przestać za to płacić?"

  W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na antenie TVP2 pokazano benefis gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka. Widzowie nie są zadowoleni i dopytują, kto finansował całe wydarzenie.
 • Zenon Martyniuk (Akcent) w "Szansie na sukces". Kto wygrał?

  Zenon Martyniuk (Akcent) w "Szansie na sukces". Kto wygrał?

  Znany gwiazdor sceny disco polo, Zenon Martyniuk, był gościem siódmego odcinka programu "Szansa na sukces. Opole 2020".

Filmy - Zenon Martyniuk (1)

 • O oczach prezydenta, Zenku i wyborach

  Gościem poniedziałkowej porannej rozmowy w RMF FM był wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel. Nie mogło zabraknąć informacji o konwencji wyborczej prezydenta Andrzeja Dudy i o... Zenku Martyniuku. Redaktor Robert Mazurek złożył pewną propozycję...