zegarek ministra Nowaka

Artykuły - Zegarek ministra Nowaka (7)

 • Nowak usłyszy dziś wyrok w sprawie zegarka

  Nowak usłyszy dziś wyrok w sprawie zegarka

  Prokurator domaga się grzywny w wysokości 20 tysięcy złotych, obrona chce uniewinnienia. Były minister transportu Sławomir Nowak usłyszy dziś wyrok w sprawie zegarka. Śledczy zarzucają mu, że w latach 2011 -13 złożył pięć nieprawdziwych oświadczeń majątkowych. Nie wpisał do nich cennego zegarka wartego powyżej 10 tysięcy złotych. On sam tłumaczył że nie zrobił tego z premedytacją. Ale prokuratura ma w tej sprawie inne zdanie.
 • "Gazeta Polska Codziennie": Nowak plącze się w zeznaniach

  "Gazeta Polska Codziennie": Nowak plącze się w zeznaniach

  Były minister transportu Sławomir Nowak miał na ręku ekskluzywny zegarek, zanim go dostał. Świadczą o tym zdjęcia polityka, na których widać Ulyssesa wartego kilkanaście tysięcy zł - informuje ""Gazeta Polska Codziennie".
 • To nie żona kupiła Nowakowi zegarek

  To nie żona kupiła Nowakowi zegarek

  Na jaw wychodzą kolejne szczegóły afery zegarkowej, z powodu której minister transportu Sławomir Nowak podał się do dymisji. Okazuje się, że zegarek będący własnością Nowaka kupił mu Piotr Wawrzynowicz, były działacz młodzieżówki PO - informuje "Rzeczpospolita".
 • Sławomir Nowak - sylwetka

  Sławomir Nowak - sylwetka

  Sławomir Nowak złożył dymisję z funkcji ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej - ogłosił dziś premier Donald Tusk. Nowak piastował to stanowisko od początku drugiej kadencji rządu PO-PSL, czyli od listopada 2011 roku.
 • Premier informuje o dymisji ministra Sławomira Nowaka

  Premier informuje o dymisji ministra Sławomira Nowaka

  Minister transportu Sławomir Nowak złożył dymisję. Tymczasowo jego obowiązki będzie pełnił sekretarz stanu w ministerstwie Zbigniew Rynasiewicz - poinformował Donald Tusk.
 • Dymisja ministra Sławomira Nowaka

  Dymisja ministra Sławomira Nowaka

  Premier Donald Tusk przyjął w piątek dymisję ministra transportu Sławomira Nowaka. Mówił, że Nowak złożył na jego ręce rezygnację w związku z wnioskiem prokuratury o uchylenie mu immunitetu. Tusk podkreślił, że bardzo wysoko ocenia pracę, a także morale Nowaka.
 • RMF24: Będzie kolejny biegły ws. zegarka ministra Nowaka?

  RMF24: Będzie kolejny biegły ws. zegarka ministra Nowaka?

  Prokuratura podważa opinię biegłego ws. Sławomira Nowaka. Jak ustalił reporter śledczy RMF FM, prokuratorzy prawdopodobnie powołają kolejnego eksperta, który będzie musiał wyliczyć wartość zegarka ministra transportu. Według poprzedniego, kosztował on około 10 tysięcy złotych.