zdrowe jedzenie

Artykuły - Zdrowe jedzenie (50)

 • Osoby w wieku od 25 do 34 lat najliczniej odwiedzają fast foody

  Osoby w wieku od 25 do 34 lat najliczniej odwiedzają fast foody

  Kto najczęściej odwiedza fast foody w Polsce? Na pewno nie seniorzy, ale to może jeszcze się zmienić. Fast foody głównie odwiedzają ludzie od 25. do 34. roku życia.
 • Milion dolarów na szkolenia dla pracowników McDonald's

  Milion dolarów na szkolenia dla pracowników McDonald's

  Aż milion dolarów powiększy wkrótce budżet na inicjatywy edukacyjne McDonald's. Polski oddział sieci zdobył go w międzynarodowym wewnętrznym programie grantowym tej globalnej organizacji.
 • Naturalne sposoby na jesienne zmęczenie

  Naturalne sposoby na jesienne zmęczenie

  Jesień to bardzo trudna pora roku - zmienna temperatura, szybkie wieczory, deszcz i wiatr osłabiają naszą odporność i w rezultacie jesteśmy zmęczeni. Jak poradzić sobie z tym problemem?
 • Atrakcyjny rynek produktów superfoods

  Atrakcyjny rynek produktów superfoods

  Pomimo szybkiego wzrostu, rynek superfoods stanowi wciąż ułamek procenta globalnego rynku zdrowej żywności. Czy Polska ma szansę odgrywać znaczącą rolę jako producent tzw. superfoods?
 • Zdrowe jedzenie jest tanie

  Zdrowe jedzenie jest tanie

  Nie jest prawdą, że zdrowa dieta dużo kosztuje. Jest wprost przeciwnie - zdrowe produkty są tanie i łatwo dostępne. Dodatkowe zyski ze zdrowej diety to dobre samopoczucie i mniej pieniędzy wydawanych na leczenie.
 • Jak dobrze zjeść za granicą

  Jak dobrze zjeść za granicą

  Knedle z gulaszem to klasyczne danie kuchni... Zbyt łatwa zagadka? To może coś trudniejszego. W którym kraju wypada skosztować francesinhy? Albo z jakiej fasoli zwykle przyrządza się fasoladę? Podpowiadamy, co i gdzie jeść, jeżdżąc po świecie.
 • Jedz zdrowo, wspomożesz klimat

  Jedz zdrowo, wspomożesz klimat

  Sięgając po zdrowszą żywność, przyczyniamy się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych – wynika z nowego badania amerykańskich naukowców. Stosowanie właściwej diety poprawia więc nie tylko stan naszego zdrowia, ale też całej planety.
 • Czym szkodzimy dzieciom podczas ich karmienia?

  Czym szkodzimy dzieciom podczas ich karmienia?

  Otwórz lodówkę i przeczytaj etykiety na produktach spożywczych. Znajdziesz tam konserwanty, barwniki, przeciwutleniacze... Czy wiesz, że rocznie zjadamy ich ponad 2 kilogramy?
 • Zdrowa kostka

  Zdrowa kostka

  Zamiast korzystać z naszpikowanych chemią „bulionówek”, przygotuj własną.

Filmy - Zdrowe jedzenie (18)

 • Zdrowo i kolorowo, czyli nienudna szkolna stołówka

  Szkolna stołówka nie musi być nuda, a wręcz przeciwnie – może być kolorowa i pożywna! W Szkole Podstawowej nr 3 w Leżajsku intendentka Małgorzata Mazur „odczarowała” szkolne obiady i sprawiła, że dzieci pokochały zdrowe jedzenie. Jak jej się to udało? Jak przeprowadzić w szkołach rewolucję żywieniową? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Zdrowa kuchnia sezonowa Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr i Marcina Molika

  W kuchni „Dzień Dobry TVN” Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Marcin Molik przygotowali pyszne i zdrowe sezonowe dania. W ich menu znalazły się m.in. tarta jabłkowa z miodem oraz risotto z kiszonymi burakami i piersią z kaczki. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Siedem produktów, które pomogą zachować młody wygląd

  W prosty sposób możesz sobie pomóc. Wystarczy, że będziesz używać takich składników jak: oliwa, pomidory, brokuły czy tłuste ryby. Są to produkty, dzięki którym zachowasz młody wygląd skóry. (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z baxy x-bank gallery.
 • Jak nie jeść? Grzeszki żywieniowe, które rujnują dietę

  Czasem od wiedzy o tym jak jeść, przydatniejsza może się okazać wiedza, jak tego nie robić. Choć podstawy zdrowego żywienia mamy przyswojone, to wciąż zdarzają nam się grzeszki, które rujnują całą naszą dietę. (Agencja TVN/x-news) Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery.