zdrada

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zdrada (Film (2001)[Betrayal] Reż.Mark L. Lester) ,

Artykuły - Zdrada (208)

 • Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Detektyw Popowski: Kobieta na 75 proc. zna nazwisko kochanki męża

  Statystyki są nieubłagane: coraz więcej osób pada ofiarą zdrady ze strony partnera. To bolesne doświadczenie nie tylko godzi w poczucie własnej wartości, ale też potrafi wywrócić życie do góry nogami. Detektyw Marcin Popowski, który niejedną zdradę już wytropił, wraz z Iwoną Konieczną - dziennikarką śledczą, dali kobietom do ręki potężną broń w postaci książki "Porady na zdrady". W rozmowie z Interią Marcin Popowski uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział, co sprzyja zdradzie, z kim najczęściej romansują mężczyźni, jak rozpoznać zdrajcę i co zrobić, kiedy cała sprawa wyjdzie na jaw.
 • Życie w trójkącie. Dlaczego ludzie tak postępują?

  Życie w trójkącie. Dlaczego ludzie tak postępują?

  Zerwał się z bijącym sercem. Kolejna noc zapowiadała się na bezsenną. Rafał doskonale zdawał sobie sprawę, że długo tak nie pociągnie. Wyrzuty sumienia nie dawały mu żyć i spokojnie spać. Do rana pozostało sześć godzin, sześć długich godzin, które znów miał spędzić na rozmyślaniu o sytuacji, w której się znalazł.
 • Sprawa dla detektywa - udowodnić zdradę, sprawdzić wierność

  Sprawa dla detektywa - udowodnić zdradę, sprawdzić wierność

  Ponad 60 proc. wszystkich spraw kierowanych do prywatnych detektywów ma związek ze zdradami i niewiernością - wynika z raportu opracowanego przez Oferteo.pl. Dowodami, których najczęściej oczekują klienci, są zdjęcia, przy czym bardzo ważna jest dla nich szybkość działania.
 • Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą

  Na powodzenie w małżeństwie wpływ ma długa lista czynników: oczekiwania partnerów, przekonania na temat roli związku w naszym życiu, wychowanie, kryteria, którymi kierujemy się podczas wyboru współmałżonka. Okazuje się jednak, że nie bez znaczenia pozostaje tu także astrologia. Oto pięć znaków zodiaku, które, zdaniem astrologów, rozwodzą się najczęściej i najłatwiej.
 • Trudna sztuka wybaczania

  Trudna sztuka wybaczania

  Zosia. Piękna, wysoka, szczupła blondynka. Inteligentna, wykształcona. Już po trzydziestce. Małe dziecko w domu, po urlopie macierzyńskim wraca do pracy. I w tym właśnie momencie dowiaduje się, że jej mąż zdradzą ją… od 6 lat, czyli w zasadzie od ślubu. To nie jeden romans, ale całe ich mnóstwo, przelotnych obcych kobiet w jego życiu i łóżku. Świat się wali. Życie, które wydawało się udane, przestaje istnieć w jednej sekundzie. Zosia wyprowadza się z córeczką do swoich rodziców. Próbuje się pozbierać.
 • Anatomia zdrady. Czym są okna Johari?

  Anatomia zdrady. Czym są okna Johari?

  Dana... Uwielbiana przez wszystkich. Dobra, kochana, współczująca. Cudowny człowiek. Była zawsze wzorem do naśladowania. Za jej słowami szły czyny. Żadnej obłudy, fałszu, dwulicowości. Ona sama nie zapomni, jak k przekonywała koleżanki do wybaczania. Podawała przykłady ludzi, którzy po zdradzie poukładali swoje relacje na nowo, dla których zdrada paradoksalnie stała się ratunkiem ich letniego w pewnym momencie związku.
 • Czy przyznać się do zdrady?

  Czy przyznać się do zdrady?

  Wydaje się, że niektórym z nas bycie w związku monogamicznym przychodzi z trudem. Czy jeśli zdradzimy swoją drugą połowę, powinniśmy jej o tym powiedzieć?

Filmy - Zdrada (9)

 • Nie uwierzysz kto poinformował ją o zdradzie. Edyta Folwarska w "Tok Szoł" ostro o byłym partnerze

  Gościem Wojciecha Jagielskiego była Edyta Folwarska. Opowiedziała o wsparciu rodziców w samotnym wychowywaniu syna. Zdradziła też kto ją poinformował o zdradach byłego partnera.Fragment programu "Tok Szoł", emitowanego na antenie Superstacji.
 • Oksytocyna: Hormon o niezwykłych właściwościach

  Z wielu badań wynika, że utrzymywanie wysokiego poziomu oksytocyny we krwi jest wręcz niezbędne dla dobrego samopoczucia i funkcjonowania kobiety. Hormon ten może wpłynąć na poprawę jakość związku, na zdrowie, a także na... wagę. Szczególnie kobiet.
 • Czy zdradę należy wybaczyć?

  Według badań, Polacy coraz częściej zdradzają swoich partnerów. Mężczyźni decydują się na jednorazowy skok w boj, natomiast kobiety - rozbudowują relacje i są to najczęściej długotrwałe romanse. Czy zdradę należy wybaczyć? Zapytaliśmy Polaków! PREMIERA W INTERII W KAŻDY PIĄTEK OD 9:00.
 • Zdradził ją, więc wyżyła się na jego samochodzie

  „Oszust”, „Mam nadzieję, że było warto” – takie napisy pojawiły się na luksusowym białym range roverze, zaparkowanym w pobliżu domu towarowego Harrods w zachodnim Londynie. Zdjęcia samochodu zostały udostępnione tysiące razy na Twitterze. Czy autorką tego nietypowego graffiti była jakaś zdradzona kobieta? Równie dobrze mógł to być sprytny chwyt reklamowy. Jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych przy użyciu takich właśnie samochodów promowała komediodramat o cudzołóstwie i rozwodach. Co lub kto stoi za całą akcję tym razem?