zdołować

Artykuły - Zdołować (10)

 • Zdołuj dziecko w 6 krokach. Antyporadnik rodzica

  Zdołuj dziecko w 6 krokach. Antyporadnik rodzica

  Antyporadnik pokazuje, jakie błędy często popełniamy w wychowywaniu dzieci. I jakie skutki mogą przynieść nasze błędy.
 • Miedziowa dywidenda zdołowała WIG20

  Skorygowanie kursu akcji KGHM o ponad 28 zł dywidendy spowodowało spadek indeksu naszych największych spółek o 3,5 proc. I bez tego dominacja niedźwiedzi jest wciąż niepodważalna.
 • Kasia Nosowska nie jest "wiecznie zdołowana"

  Kasia Nosowska nie jest "wiecznie zdołowana"

  Jedna z najbardziej cenionych wokalistek w Polsce, Katarzyna Nosowska wydaje swój kolejny, solowy album zatytułowany "8". "Powoli, nieśmiało staram się obalić ten mit, że jestem osobą permanentnie zdołowaną" - tak artystka tłumaczy pozytywny klimat nowego wydawnictwa.
 • Bartosz Bosacki: Nie jesteśmy zdołowani

  Bartosz Bosacki: Nie jesteśmy zdołowani

  Kapitan Lecha Poznań Bartosz Bosacki nie ukrywa, że lubi oglądać angielską piłkę, a w przeszłości chciał grać w Premier League. W czwartek przyjdzie mu posmakować angielskiego futbolu - jego zespół zagra mecz Ligi Europejskiej z Manchesterem City.
 • Polskie GP zdołowało Szweda

  - Czuję się bardzo zdołowany po ostatnim turnieju Grand Prix. Jestem bardzo zawiedziony swoim występem. Może presja po triumfie w Pradze tak źle na mnie wpłynęła. Mam nadzieję, że już nie powtórzę takiej wpadki, a na Grand Prix Szwecji wrócę silny - mówi Fredrik Lindgren na łamach swojego serwisu internetowego.
 • Świderski: Jestem zdołowany psychicznie

  Świderski: Jestem zdołowany psychicznie

  - To był mój najtrudniejszy sezon w lidze włoskiej - powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego" przyjmujący RPA Perugia i reprezentacji Polski Sebastian Świderski.
 • Zdołowani

  Zdołowani

  Zdecydowanie częściej martwimy się zbyt wysokim ciśnieniem krwi niż niskim. Ale gdy z powodu spadku ciśnienia ktoś dostaje zawrotów głowy, albo nawet mdleje, nie jest to oznaką zdrowia.
 • Zdołowany Maleńczuk

  Zdołowany Maleńczuk

  "Byłem zdołowany reakcją publiczności" - mówi po występie w Opolu Maciej Maleńczuk. Lider Pudelsów dał wyraz swemu niezadowoleniu - podczas emitowanego na żywo wywiadu telewizyjnego rzucił w stronę widowni: "niech spier**lają!".
 • Jóźwiak: Jestem strasznie zdołowany

  Legia Warszawa zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 3:3 i ma już tylko teoretyczne szanse na grę w Pucharze UEFA. Po meczu zarówno kibice jak i piłkarze byli wściekli i rozgoryczeni.
 • MSP znowu zdołowało kurs

  O ponad 3% spadł wczoraj kurs akcji Telekomunikacji Polskiej, mimo opublikowania przez firmę stosunkowo dobrych wyników za IV kwartał ubiegłego roku.