zbroja

Artykuły - Zbroja (12)

 • Amerykańska armia chce zbudować zbroję Iron Mana

  Amerykańska armia chce zbudować zbroję Iron Mana

  Amerykańska armia pozazdrościła Tony'emu Starkowi i zdecydowała się opracować swoją własną wersję zbroi Iron Mana.
 • Zwłoki dziecka zakopane przed domem

  Zwłoki dziecka zakopane przed domem

  Policjanci z Olkusza otrzymali informację ze szpitala, że jedna z kobiet, które zgłosiły się tam na badania, mogła niedawno urodzić dziecko. Przypuszczenia lekarzy okazały się trafne. Przed domem, w którym mieszka matka dziecka, odkopano zwłoki noworodka - poinformowała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.
 • Błoto, deszcz, rycerze boją się o zbroje

  Błoto, deszcz, rycerze boją się o zbroje

  Po trwających od ponad doby opadach Pola Grunwaldu zamieniły się w ogromne błotne pole. Rycerze, którzy po południu mają wyjść na bitwę boją się o zbroje. Widzów na razie niewielu.
 • Kraków: Interwencja w sklepie nocnym. Ochroniarz oddał 12 strzałów

  Dwanaście strzałów w powietrze oddał pracownik ochrony podczas interwencji w sklepie nocnym na krakowskim Podgórzu. Zatrzymano jednego z mężczyzn, którzy wywołali awanturę, policja nadal poszukuje czterech innych - poinformowała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.
 • Zbroja Czesława

  Zbroja Czesława

  W niedzielę, 17 marca, w krakowskim klubie Studio wystąpił zespół Czesław Śpiewa lub po prostu - Czesław. Zawiedzionych było sporo. To ci, którzy w mroźny wieczór wybrali się na koncert i przy wejściu usłyszeli, że nie ma już biletów. Wejściówki rozeszły się bowiem raz, dwa.
 • Drogowy wyścig zbrojeń. Kierowcy górą?

  Drogowy wyścig zbrojeń. Kierowcy górą?

  Jak podała Inspekcja Transportu Drogowego, mimo wzrostu liczby fotoradarów na terenie Polski, spadła liczba zdjęć robionych przez poszczególne urządzenia - w niektórych miejscach nawet o połowę.