Muzyka - zbrodnie

Synonimy:
zbrodnia, zbrodniarz
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zbrodnie (6)

 • Kukiz o sowieckich zbrodniach

  Kukiz o sowieckich zbrodniach

  Upamiętniając 70. rocznicą inwazji Związku Radzieckiego na Polskę Paweł Kukiz nagrał utwór zatytułowany po prostu "17 września".
 • Slayer i Rzeźnik z Rostowa

  Slayer i Rzeźnik z Rostowa

  18 kwietnia światło dzienne ujrzy "Psychopathy Red", nowy singel amerykańskiej grupy Slayer, którego kanwą stały się zbrodnie potwornego seryjnego zabójcy z Ukrainy.
 • Zbrodnia i piękność

  Zbrodnia i piękność

  Na jedyny koncert do Polski przyjedzie Suzanne Vega, wokalistka pamiętana z wielkich przebojów "Luka" i "Tom's Diner".
 • Maroon 5: Zbrodnia i kara

  Maroon 5: Zbrodnia i kara

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać kontrowersyjny teledysk grupy Maroon 5, nakręcony do utworu "Wake Up Call".
 • "Kup płytę zamiast palenia!"

  "Kup płytę zamiast palenia!"

  Maciora znany jest głównie jako wokalista zespołu Punkt Widzenia (MC`s: Maciora, Breku oraz producent eRAeFI). Ich debiutancki materiał "Eksploracje" ukazał się w 2002 roku. Trzy lata później Maciora przygotował własną płytę, "I tak ci to ukradną", zrealizowaną do bitów eRaeFiego. Na albumie znalazły się utwory, które są wypadkową jego ostatnich fascynacji muzycznych i łączą w sobie elementy muzyki hip hop, dancehall, ragga i nie tylko. Maciorę gościnnie wspomogli m.in. DJ BART, DJ FEEL-X, Frenchman & Marika oraz Komercyjna Zbrodnia. O oprawę muzyczną zadbał doświadczony producent eRAeFI. Płytę promował utwór zatytułowany "Myśli". Z raperem na temat płyty, wspomnianego teledysku, dotacji z Urzędu Pracy na nagranie albumu i reakcji środowiska na jego "solówkę", rozmawiał Nimba.
 • "Zbrodnia i kara" według Quidam

  "Zbrodnia i kara" według Quidam

  Grupa Quidam, zaliczana do ścisłej czołówki naszej sceny progrockowej, w czerwcu 2005 roku przypomniała o sobie albumem "SurREvival". Pod koniec stycznia do sklepów trafiło koncertowe DVD "The Fifth Season - Live In Concert". Tymczasem muzycy w rozmowie z INTERIA.PL zapowiadają, że premierowy materiał ukaże się "najpóźniej zimą" tego roku.