zbiórka pieniędzy

Artykuły - Zbiórka pieniędzy (12)

 • Kabanos: Trwa zbiórka pieniędzy dla perkusisty na rehabilitację

  Kabanos: Trwa zbiórka pieniędzy dla perkusisty na rehabilitację

  Kilkanaście tys. zł zebrali już przyjaciele poszkodowanego w wypadku samochodowym Marcina "Wici" Dudzickiego, perkusisty grup Kabanos, Ereles i Plan.
 • Cała Polska zbierała pieniądze na ich leczenie. Jak dziś wygląda ich życie?

  Cała Polska zbierała pieniądze na ich leczenie. Jak dziś wygląda ich życie?

  Zuzia może rysować i pogłaskać kota, którego dostała w prezencie. Julka chodzi do szkoły, a już za chwilę wróci do tańca, który kocha. Jagienka niebawem zostanie poddana leczeniu w Olsztynie, a Karolina może po prostu cieszyć się każdym kolejnym dniem życia. Choć mieszkają w różnych zakątkach Polski, łączy je jedno. Na ich leczenie zrzuciło się wiele, przeważnie nieznanych im osób.
 • Fiskus zagląda Polakom do zbiórek pieniężnych w internecie

  Fiskus zagląda Polakom do zbiórek pieniężnych w internecie

  Bez względu na cel i charakter zrzutki, od otrzymanych wpłat trzeba odprowadzić podatek. Jak wyliczyć kwotę? Czy płaci tylko obdarowany? Jakie podatki muszą płacić firmy? Serwis Zrzutka.pl prześwietlił obowiązujące przepisy prawne - kiedy i ile należy się urzędowi skarbowemu?
 • ​Udało się zebrać 6 mln złotych na leczenie Kajtka

  ​Udało się zebrać 6 mln złotych na leczenie Kajtka

  W ciągu sześciu dni udało się zebrać 6 mln złotych na leczenie 2-letniego Kajtka ze Śremu (woj. wielkopolskie), który cierpi na pęcherzowe oddzielanie się naskórka.
 • Organizacja zbiórki pieniędzy na terenie uczelni

  Czy organizacja przez studentów zbiórki pieniędzy na terenie uczelni, z której zebrane środki pieniężne zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację podopiecznego fundacji będą rodziły jakiekolwiek skutki podatkowe po stronie uczelni jeżeli udostępni ona miejsce i rachunek bankowy?
 • Takie rzeczy się zdarzają. Chory na raka chłopak z Polski zebrał milion na Facebooku

  Takie rzeczy się zdarzają. Chory na raka chłopak z Polski zebrał milion na Facebooku

  Zazwyczaj kiedy piszemy o polskich fanpejdżach na Facebooku, chodzi o przekręt. Ale na szczęście to nie wszystko. Kiedy trzeba, potrafimy zmobilizować się i pomóc człowiekowi w potrzebie.
 • Hiszpania: Centy chronią przed eksmisją

  Hiszpania: Centy chronią przed eksmisją

  "Centy czynią cuda" - to nazwa akcji, jaka odbywa się na Teneryfie, jednej z Wysp Kanaryjskich. Zorganizowały ją stowarzyszenia pomagające rodzinom, którym grozi eksmisja. Podczas akcji zbierane są monety 1- i 2-centowe, którymi zostaną opłacone zaległe raty w bankach.
 • Trwa zbiórka pieniędzy na pomnik niedźwiedzia Wojtka

  Trwa zbiórka pieniędzy na pomnik niedźwiedzia Wojtka

  Około 50 tysięcy złotych potrzeba na pierwszy polski pomnik niedźwiedzia Wojtka, jednego z symboli armii generała Władysława Andersa. Podobizna zwierzęcia stanie w przyszłym roku w Parku im. dr. Henryka Jordana w Krakowie.
 • Krakow Business Run - lista startowa zapełniona

  Krakow Business Run - lista startowa zapełniona

  Już w ciągu tygodnia od ogłoszenia zapisów zapełniła się lista startowa charytatywnego biegu Krakow Business Run. W zawodach, których celem jest zbiórka pieniędzy na zakup protez nóg dla Agnieszki Harasim, wystartuje 400 pięcioosobowych drużyn, czyli 2 tysiące biegaczy.
 • Charytatywny bieg dla podopiecznej Fundacji Jaśka Meli

  Charytatywny bieg dla podopiecznej Fundacji Jaśka Meli

  Zbiórka pieniędzy na protezy nóg dla 25-letniej studentki Agnieszki Harasim, podopiecznej Fundacji Jaśka Meli, to główny cel biegu sztafetowego Krakow Business Run. Pomysłodawcy liczą, że w imprezie organizowanej w połowie września weźmie udział 2 tys. osób.

Filmy - Zbiórka pieniędzy (4)