zbiórka

Artykuły - Zbiórka (28)

Filmy - Zbiórka (4)

 • Krzysztof Hołowczyc apeluje o pomoc dla czworonogów

  - Pieski nie mogą same poprosić o karmę, ale my możemy każdą złotówką wesprzeć Fundację Psi Los – tak znakomity kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc zachęca do pomocy zwierzętom w potrzebie. Zima – nawet łagodna – to zawsze najtrudniejsza pora roku dla schroniskowych czworonogów. Dlaczego? Ich zapotrzebowanie na karmę jest wtedy o wiele większe niż w sezonie letnim, a wsparcie darczyńców jest wciąż niewystarczające. W związku z tym Fundacja Psi Los, wspierająca placówki opiekujące się bezdomnymi zwierzętami, oraz portal INTERIA, ogłaszają zbiórkę środków, za które zakupiona zostanie karma dla psów i kotów. Wytypowane przez nas schroniska i przytuliska zapewniają tymczasowy dom dla wielu bezdomnych i niechcianych zwierząt. Trafiają tam psy i koty, które się zagubiły i czekają na swoich dotychczasowych właścicieli, ale i te, które zostały przez nich porzucone. To miejsca, do których przyjmowane są także zwierzęta w kiepskiej kondycji, wymagające leczenia. Zapraszamy Was do udziału w 2. edycji ogólnopolskiej zbiórki karmy na rzecz bezdomnych i potrzebujących zwierząt organizowanej przez Fundację Psi Los oraz INTERIĘ. Akcja trwa od 15 do 31 stycznia 2015 roku. Zbieramy na schroniska dla bezdomnych zwierząt z Tychów, Sosnowca, Rudy Śląskiej, Bytomia oraz przytulisko z Harbutowic i Łętkowic. Przyłącz się! W tytule wpłaty określ schronisko lub przytulisko, które chcesz wesprzeć. Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej 30-071 Kraków, ul. Rolnicza 4/23 Nr rachunku bankowego: 14 2490 0005 0000 4500 5927 8863 Wpłaty możesz dokonać także TUTAJ albo TU
 • Interia wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  INTERIA po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Nasz portal uruchomił specjalną stronę Pomagam.interia.pl, dzięki której użytkownicy mogą wspomóc działania WOŚP, wpłacając dowolną kwotę na konto fundacji. Przyłącz się do zbiórki - liczy się każda, nawet najdrobniejsza suma!
 • INTERIA.PL uczestniczy w zbiórce WOŚP

  Dzisiaj 22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. INTERIA.PL po raz kolejny gra z WOŚP. Portal uruchomił stronę Pomagam.interia.pl, dzięki której użytkownicy mogą wspomóc działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przelewając dowolną kwotę na konto fundacji.
 • Interia.pl gra razem z Orkiestrą! Pomagajcie z nami!

  W studiu WOŚP nie mogło zabraknąć przedstawicieli Interia.pl, oficjalnego partnera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na stronach portalu trwa relacja na żywo z XXI finału WOŚP.