Zbigniew Ziobro

Synonimy:
Ziobro, Ziobro telefony Ziobro Zbigniew
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zbigniew Ziobro (2176)

Filmy - Zbigniew Ziobro (57)

 • Z. Ziobro zapowiada walkę z dopalaczami: Prokuratorzy rozważają zmianę kwalifikacji na zabójstwo z zamiarem ewentualnym

  Zrobimy wszystko, żeby zamknąć całą siatkę, która wprowadziła w obieg tę truciznę – zapowiedział Zbigniew Ziobro mówiąc o handlarzach dopalaczami. Minister sprawiedliwości i prokurator generalny odniósł się do dramatycznej sytuacji w woj. łódzkim, gdzie 10 osób zginęło przez zatrucie dopalaczami w ciągu ostatniego tygodnia. (TVN24/x-news)
 • "Nie może być tak, żeby przesądzano o naszej winie bez naszej zgody". Kierowca seicento nie zgadza się na umorzenie postępowania ws. wypadku B. Szydło

  rokuratura chce warunkowego umorzenia sprawy wypadku byłej premier Beaty Szydło. Nie będzie więc aktu oskarżenia wobec kierowcy seicento Sebastiana K. Prokurator sporządził już wniosek o warunkowe umorzenie. Obrońca Sebastiana K. zapowiada, że jego klient jednak na takie zakończenie sprawy się nie zgadza. - Nie wyrazimy zgody na warunkowe umorzenie postępowania. Nie może być bowiem tak, żeby przesądzano o naszej winie całkowicie bez naszej zgody – powiedział adwokat Władysław Pociej, obrońca Sebastiana K.
 • Królikowski w Porannej rozmowie RMF (22.09.17)

  Królikowski w Porannej rozmowie RMF (22.09.17).
 • Marcin Święcicki o sprawie caracali: Nie mamy zaufania do pana Ziobry i jego prokuratorów

  "Jarosław Kaczyński rządzi wszystkim, (…) więc przy takim drobiazgu jak przetarg na helikoptery - przypuszczam - również mógł mieć ‘sprawstwo kierownicze’" - mówi w Popołudniowej rozmowie w RMF FM poseł PO, były prezydent Warszawy Marcin Święcicki. Pytany przez Marcina Zaborskiego o dowody na rzekome spotkania polityków PiS z przedstawicielami koncernu Lockheed Martin, odpowiada: "Nie wiem nic o takich dowodach, ale warto to zbadać. (…) To, co dzieje się wokół caracali, to rzeczy dosyć niebywałe". Święcicki zaznacza, że jego zdaniem Antoni Macierewicz, decydując się na zakup śmigłowców bez przetargu, łamie prawo. Pytany zaś, dlaczego PO nie zawiadamia ws. caracali prokuratury, mówi: "Nie mamy tu zaufania do pana Ziobry i jego prokuratorów", ale też dodaje, że takiego wniosku nie wyklucza. Z kolei ws. afery reprywatyzacyjnej - jak zaznacza - "faktycznie toczą się dochodzenia prokuratorskie". "Nie wykluczam, że w przyszłości powiemy ‘tak’ komisji śledczej ws. reprywatyzacji, ale najpierw poczekajmy na wyniki śledztw, które się toczą" - mówi poseł PO i były prezydent Warszawy.