Zbigniew Ziobro

Synonimy:
Ziobro, Ziobro telefony Ziobro Zbigniew
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zbigniew Ziobro (2176)

Filmy - Zbigniew Ziobro (65)

 • Z. Ziobro zapowiada zaostrzenie przepisów dot. handlu tzw. dopalaczami

  - Prokuratorzy wraz z policją koncentrują się na działaniach mających na celu złapanie, zatrzymanie i pociągnięcie do odpowiedzialności handlarzy śmiercią. Nie możemy mieć wobec nich żadnej litości, musimy być bezwzględni i traktować ich bardzo surowo – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. (TVN24/x-news)
 • "Politycy PiS mogli być zamieszani w wyłudzanie pieniędzy". PO apeluje o nadzór Z. Ziobry nad śledztwem ws. tzw. afery PCK

  Politycy Platformy Obywatelskiej złożyli wniosek do Zbigniewa Ziobry, w którym zaapelowali o objęcie osobistym nadzorem śledztwa w sprawie tak zwanej afery w dolnośląskim oddziale PCK. Wg ustaleń Gazety Wyborczej, część pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży odzieży kradzionej z kontenerów miała być przeznaczana na kampanie wyborcze polityków partii rządzącej. (TVN24/x-news)
 • Kolejny zatrzymany ws. zabójstwa nastolatki, za które skazany został T. Komenda

  - Został zatrzymany kolejny podejrzany o dokonanie tej okrutnej zbrodni – poinformował Zbigniew Ziobro, mówiąc o zabójstwie nastolatki z 1997 r. za którą został niesłusznie skazany Tomasz Komenda. - Wymiar sprawiedliwości przed laty popełniał straszliwy błąd czyniąc ogromną krzywdę panu Komendzie, który został niesłusznie skazany za niepopełnione przestępstwo. Wymiar sprawiedliwości teraz, przynajmniej w części, naprawia niegdysiejsze błędy – ocenił minister sprawiedliwości i prokurator generalny. (TVN24/x-news)
 • Z. Ziobro o wyroku trybunału w Strasburgu: "To porażka prokuratury za czasów PO. Nie przeprowadzono sekcji zwłok"

  Prokuratura robiła to, co do niej należy - oczywiście jeżeli chodzi o prokuraturę, gdy ja jestem prokuratorem generalnym. Można to orzeczenie interpretować jako porażkę prokuratury za czasów Platformy Obywatelskiej – powiedział minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Odniósł się w ten sposób do wyroku Trybunału Praw Człowieka w Strasbourgu, który orzekł, że Rzeczpospolita Polska ma zapłacić po 16 tys. euro Ewie Solskiej i Małgorzacie Rybickiej. Sędziowie uznali, że ekshumowanie ich mężów, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej to złamanie art. 8 Europejskiej konwencji praw człowieka. (TVN24/x-news)