InteriaTV - zawieszki

Filmy - Zawieszki (3)

  • Kolorowe zawieszki na choinkę

    Choinka - konieczny rekwizyt każdych świąt Bożego Narodzenia! Choć w sklepach mnóstwo jest gotowych ozdób na choinkę, warto - choć w części - udekorować swoje świąteczne drzewko własnoręcznie zrobionymi rzeczami! Tym razem mamy dla was prostą propozycję na przygotowanie kolorowych zawieszek - to naprawdę prosta i efektowna metoda na przygotowanie ciekawych dekoracji!
  • Zawieszka z agrafek na choinkę

    Z agrafek można zrobić wiele ciekawych rzeczy - naszyjniki, bransoletki, ale też przeróżne dekoracje i ozdoby. Jeśli macie stare, nieużywane agrafki, możecie zrobić z nich genialną zawieszkę na choinkę - w ten sposób nie tylko dacie nowe życie nieużywanym przedmiotom, ale również odświeżycie swoją choinkę, która nabierze świetnego, nowoczesnego szyku. Zobaczcie, jakie to proste!
  • Zawieszki z suchej porcelany

    Porcelana to wyjątkowy materiał, który kojarzy nam się z kubkami i innymi elementami zastawy. Mało kto wie, że można z niej zrobić niesamowite zawieszki - na przykład na choinkę - i wcale nie trzeba w tym celu wytłuc na drobny mak naszych porcelanowych talerzy czy filiżanek. Zobaczcie, jak łatwo można przygotować suchą porcelanę w domu i uformować z niej kolorowe zawieszki!