Zatrzymać

Artykuły - Zatrzymać (192)

 • PGNiG liczy na zatrzymanie spadku udziałów rynkowych grupy

  PGNiG liczy, że już w tym roku zatrzymany zostanie spadek udziałów rynkowych grupy, do którego doszło w wyniku liberalizacji rynku gazu - poinformował PAP wiceprezes spółki ds. handlowych, Maciej Woźniak.
 • Na Białorusi zatrzymano kolejnego biznesmena

  - Kolejny białoruski biznesmen, właściciel największego na Białorusi koncernu drobiowego Servolux Jauhien Baskin został zatrzymany wraz ze współpracownikami - potwierdził we wtorek szef Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego (KGB) Białorusi Walery Wakulczyk.
 • Sesja zatrzymania

  Po spektakularnej wczorajszej sesji kolejna już nie zapowiadała się tak pomyślnie. Byki z rozpędu co prawda jeszcze próbowały kontynuować wczorajszy rajd, ale bezskutecznie. Nieco lepiej pod tym względem wyglądała Europa.
 • Gdzie zatrzyma się eurodolar?

  Podano dziś finalny odczyt dynamiki PKB Stanów Zjednoczonych za III kwartał tego roku. Wynik to +2 proc., wobec prognoz opiewających na 1,9 proc. (mówimy o ujęciu annualizowanym). Jednocześnie dobrze wypadł indeks Fed z Richmond, zaprezentowany o 16:00 - zakładano wzrost z -3 pkt do -1 pkt, a faktyczna zwyżka sięgnęła 6 pkt.
 • CBA zatrzymało dwóch dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM

  CBA zatrzymało dwóch dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM

  Jak dowiedział się dziennikarz RMF FM, Marek Balawajder, służby zatrzymały dwóch dyrektorów spółki GAZ-SYSTEM. Jak ustalił, dochodziło do gigantycznych wyłudzeń, firmy dostawały zlecenia na prace, których nigdy nie wykonywały, ale pieniądze na ich konta wpływały.
 • Zatrzymanie spadków po dewaluacji juana

  Środowa sesja na Wall Street przyniosła zatrzymanie spadków po wtorkowej przecenie spowodowanej dewaluacją chińskiej waluty.
 • Rynek gazu: Sankcje zatrzymały Gazprom na Morzu Ochockim

  Rynek gazu: Sankcje zatrzymały Gazprom na Morzu Ochockim

  Jak donoszą media w Rosji. Nałożenie przez USA sankcji na należące do koncernu Gazprom złoże gazu Jużno-Kirinskoje na Morzu Ochockim może zatrzymać jego eksploatację - informuje dziś rosyjski dziennik "Kommiersant".
 • Rajd ulgi zatrzymany

  Rajd ulgi po porozumieniu z Grecją uległ zakończeniu. Kurs EURUSD odbił się od wsparcia na 1.0820 i wzrósł z powrotem powyżej 1.09, a S&P500 nie był w stanie przebić historycznego maksimum na 2135 pkt i dziś nad ranem kontrakt terminowy spada do 2110 pkt.
 • Afera SKOK Wołomin: Kolejnych 10 osób zatrzymanych

  Afera SKOK Wołomin: Kolejnych 10 osób zatrzymanych

  Kolejnych 10 osób należących do gangu wyłudzającego pożyczki w wołomińskim SKOK-u zatrzymali policjanci z CBŚP. Według śledczych, wyłudziły one co najmniej 183 mln zł.
 • Zatrzymanie

  Pod koniec minionego tygodnia główne indeksy warszawskiego parkietu testowały ważne poziomy. Średnia WIG20 dotarła do psychologicznej bariery 2450 pkt., a indeks WIG otarł się o maksima z końca 2013 roku. Brak istotnych impulsów by pchnąć handel wyżej, zmuszał do zatrzymania i jednoczesnego zadawania pytań jak prawdopodobne są dalsze wzrosty.

Filmy - Zatrzymać (1)

 • "Zatrzymać" [trailer]

  Piętnastoletni bohaterowie zmagają się z problemem niechcianej ciąży.