Film - zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (34)

 • Oświadczyny w "Hotelu 52"

  Oświadczyny w "Hotelu 52"

  Plan "Hotelu 52" na jeden dzień przeniósł się do Łazienek Królewskich. - Zawitaliśmy w jedno z najpiękniejszych miejsc w Warszawie. Powód? Kręcimy ostatni odcinek szóstej transzy serialu i chcemy, aby widzowie nas dobrze zapamiętali - mówi Paweł Tomaszewski, serialowy Kuba.
 • "Życie nad rozlewiskiem": Oświadczyny

  "Życie nad rozlewiskiem": Oświadczyny

  W czwartej części serialu "Życie nad rozlewiskiem" miłość, która połączyła Basię Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Tomasza Zawoję (Jerzy Schejbal), wreszcie doprowadzi ich do... ołtarza. Zdradzamy, że Tomasz oświadczy się ukochanej, a oświadczyny zostaną przez nią przyjęte!
 • "Prosto w serce": Zaręczyny?

  "Prosto w serce": Zaręczyny?

  Monika i Nina znajdują list Cezarego, w którym pisze, że wyjechał przemyśleć swoje życie. Monika zwierza się matce narzeczonego, że za niego nie wyjdzie. Co więcej - jedzie do Artura by mu się przyznać, że Czarek nie jest jej bratem.
 • "Barwy szczęścia": Proces i oświadczyny

  "Barwy szczęścia": Proces i oświadczyny

  Batalia wreszcie się skończyła. Sąd przyznał Marcie prawo do opieki nad córeczką.
 • Oświadczyny w "You Can Dance"

  Oświadczyny w "You Can Dance"

  Nadzwyczajne wydarzenia na scenie Filharmonii Bałtyckiej zaskoczyły wszystkich. I mowa tu nie tylko o występach tanecznych... Dziś kolejny odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz!".
 • Oświadczyny w "Plebani"

  Oświadczyny w "Plebani"

  Krystyna, atrakcyjna kobieta z burzliwą przeszłością i Rafał, zafascynowany nią młody artysta. Czy tych dwoje ma szansę na coś więcej, niż przelotny romans? Czyżby zanosiło się na kolejne wesele w "Plebani"?
 • Amy Adams zaczarowana przez Irlandię

  Amy Adams zaczarowana przez Irlandię

  W piątek, 5 lutego, na nasze ekrany trafi komedia romantyczna "Oświadczyny po irlandzku", której akcja toczy się - jakżeby inaczej - na Szmaragdowej Wyspie.
 • Zaręczyny w "Plebanii"!

  Zaręczyny w "Plebanii"!

  Miała już dwóch mężów. Czy stanie po raz trzeci na ślubnym kobiercu? Krystyna z "Plebanii" (Bernadetta Machała-Krzemińska) ma nowego adoratora - Rafała (Tomasz Błasiak), który planuje się jej oświadczyć.
 • "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  "M jak miłość": Zrywa zaręczyny

  Krystyna Filarska (Hanna Mikuć) postanowi uporządkować swoje życie uczuciowe i związać się z dawnym narzeczonym Julkiem (Mariusz Żarnecki). Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) znów zacznie pić na umór...
 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  "M jak miłość": Zaręczyny!

  Majce (Laura Samojłowicz) nie było łatwo. Czasem wydawało się, że jej uczucie do Pawła (Rafał Mroczek) nie ma żadnej przyszłości. Mnożyły się wątpliwości, nieporozumienia i sekrety. Teraz los uśmiechnie się do tej pary.