menway - zaręczyny

Synonimy:
oświadczyny,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zaręczyny (9)

 • Planujesz zaręczyny? Tych błędów nie popełnij!

  Planujesz zaręczyny? Tych błędów nie popełnij!

  Pożądanym efektem udanych oświadczyn są łzy wzruszenia i szeroki uśmiech na twarzy kobiety wypowiadającej wymarzone „tak”. Jak się jednak okazuje, życie potrafi niejednokrotnie zaskakiwać bardziej niż romantyczne filmy – niekoniecznie pozytywnie.
 • Jesienne zaręczyny – jak olśnić swoją wybrankę?

  Jesienne zaręczyny – jak olśnić swoją wybrankę?

  Czy istnieje idealne miejsce i czas na to, by się oświadczyć? To kwestia bardzo indywidualna: każda kobieta, świadomie lub nieświadomie, nosi w głowie pewien scenariusz wymarzonych zaręczyn. Kluczem do sukcesu jest oczywiście łączące was uczucie… Warto jednak pomyśleć o wykorzystaniu do maksimum możliwości związanych z panującą porą roku. Podpowiadamy, jak zaaranżować perfekcyjne jesienne zaręczyny…
 • Chciał się "szczerze" oświadczyć, trafił do aresztu

  Chciał się "szczerze" oświadczyć, trafił do aresztu

  Chyba każda dziewczyna marzy o tym, aby jej chłopak pewnego dnia przed nią uklęknął i wypowiedział magiczne słowa: "Czy zechcesz zostać moją żoną?". Ale zapewniamy, że żadna z pań nie chciałaby, aby oświadczyny skończyły się tak, jak te, do których doszło w stanie Floryda w USA.
 • Srebrny pierścionek zaręczynowy od A do Z

  Srebrny pierścionek zaręczynowy od A do Z

  ​Postanowiłeś, że nadszedł ten czas… Jesteś już pewny, że Twoja obecna partnerka to ta kobieta, z którą chciałbyś spędzić resztę życia. Czas więc przygotować oświadczyny – być może masz już nawet obmyślony cały plan działania. Ale czy masz pomysł na najważniejszy element oświadczyn? Czy postanowiłeś już, jaki pierścionek zaręczynowy podarujesz swojej wybrance? Bo musisz wiedzieć, że to nie jest taka prosta sprawa… Zacznijmy od tego, że świetnym rozwiązaniem będzie srebrny pierścionek zaręczynowy. Dlaczego? O tym poniżej!
 • Ile można czekać na kobietę? 40 lat!

  Ile można czekać na kobietę? 40 lat!

  Legendarny szwedzki żużlowiec lodowy, 62-letni Per Olov Serenius nie tylko jest najdłużej uprawiającym ten sport, ale również najcierpliwszym człowiekiem. Po swoich oświadczynach czekał aż 40 lat na "tak" od wybranki serca i z początkiem nowego roku wziął ślub.
 • Bardzo nietypowe zaręczyny

  Bardzo nietypowe zaręczyny

  Można to zrobić w restauracji albo w samolocie, podczas meczu albo emisji ulubionego serialu. Mowa oczywiście o...zaręczynach.
 • Jaki pierścionek jej kupić?

  Jaki pierścionek jej kupić?

  Zaraz po tym, kiedy zapada decyzja o zaręczynach, w głowie mężczyzny pojawia się gorączkowa myśl - "jaki pierścionek powinienem podarować swojej wybrance?!".
 • Oświadczyny

  Oświadczyny

  Ani Mru Mru
 • Jak się jej oświadczyć?

  Jak się jej oświadczyć?

  Mężczyźni prześcigają się w pomysłach, jak poprosić kobietę o rękę. Z pomocą przychodzą spece od oświadczyn...