zara

Artykuły - Zara (8)

 • Zara wraca do źródeł i walczy z pandemią

  Zara wraca do źródeł i walczy z pandemią

  Pierwsze fartuchy lekarskie z etykietką Zary dotarły do hiszpańskich szpitali. Zgodnie z zapowiedzią, od wybuchu pandemii najpopularniejsza firma odzieżowa Hiszpanii szyje fartuchy i maseczki - materiały sanitarne, których najbardziej brakuje opiekującymi się chorymi na COVID-19.
 • Samsung ubierze nas u Zary

  Samsung ubierze nas u Zary

  Kolekcja Zary trafiła do smartfonów i tabletów Samsung. Aplikacja Zara fashion pozwala przeglądać najciekawsze propozycje sezonu, robić zakupy i korzystać ze wsparcia działu obsługi klienta Zary.
 • Właściciel Zary trzecim najbogatszym człowiekiem na świecie

  Właściciel Zary trzecim najbogatszym człowiekiem na świecie

  ​Hiszpan Amancio Ortega, założyciel grupy Inditex, która jest właścicielem sieci sklepów Zara, znalazł się na trzecim miejscu listy najbogatszych ludzi magazynu "Bloomberg Businessweek". Ortega zgromadził fortunę szacowaną na 46,6 miliardów dolarów.
 • Wnuczka królowej Elżbiety II poślubiła rugbistę

  Wnuczka królowej Elżbiety II poślubiła rugbistę

  Wnuczka Elżbiety II Zara Phillips, 13. w kolejce do brytyjskiego tronu, poślubiła w sobotę w Edynburgu rugbistę Mike'a Tindalla. Uroczystość, z udziałem królowej, nie mogła jednak przyćmić ślubu jej kuzyna, Williama, z Kate Middleton 29 kwietnia.
 • Zara w Australii

  Zara w Australii

  W Sydney jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych na świecie 20 kwietnia otworzyła swój pierwszy sklep w Australii.
 • Lider zdetronizowany

  Lider zdetronizowany

  Lider na rynku odzieżowym zdetronizowany. Hiszpańska Zara wygrała cenami i szybkim reagowaniem na potrzeby klientów. Tak jak fast foody i tanie linie lotnicze. Kto jeszcze pójdzie tą drogą?
 • Wnuczka królowej na igrzyska!

  Wnuczka królowej na igrzyska!

  Wnuczka królowej Anglii Elżbiety II, Zara Phillips zakwalifikowana została do olimpijskiej ekipy we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego na igrzyska w Pekinie. Konkurencje jeździeckie odbędą się w Hongkongu.
 • Wojna marek: kto ubierze Polaków?

  Wojna marek: kto ubierze Polaków?

  Polski rynek odzieżowy - wyceniany na 15 mld zł - jest łakomym kąskiem dla międzynarodowych firm odzieżowych. Globalni giganci tacy jak szwedzka sieć H&M czy hiszpańska ZARA zamierzają otwierać kolejne salony.