zaproszenie

Artykuły - Zaproszenie (261)

Filmy - Zaproszenie (4)

 • Chłopak przyjeżdża zaprosić dziewczynę na studniówkę. Co tam się stało!

  Pewien chłopak wybrał się samochodem do swojej dziewczyny. Wyposażony w piękny bukiet kwiatów, chciał zaprosić ją na studniówkę. Los chciał, że wybranka akurat praktykowała jazdę konną. Gdy chłopak wysiadł z auta i podszedł z kwiatami, dziewczyna przyjęła je z gracją, a już po chwili... leżała na ziemi. Być może koń również poczuł silne emocje i w ferworze pognał przed siebie, zrzucając przy okazji młodą amazonkę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło!
 • Jak zapraszać na ślub i wesele? Porady Ireny Kamińskiej-Radomskiej

  Ślub i wesele to bardzo ważne uroczystości. Jak wcześnie należy wysłać lub wręczyć zaproszenie? Jak z kolei taktownie odmówić? W studiu „Dzień Dobry TVN” ekspert ds. etykiety i protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska opowiedziała o zasadach obowiązujących przy zapraszaniu gości na śluby i wesela. – Ładniej jest osobiście przyjechać do tych najbliższych gości – wyjaśniła. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • "Zaproszenie do RBN to zaszczyt"

  Pierwszą reakcją Jarosława Kaczyńskiego na zaproszenie do Rady Bezpieczeństwa Narodowego było: "Jestem za" - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM Adam Bielan.
 • Zaproszenie do "Świata według Kiepskich"

  Dariusz Gnatowski zaprasza telewidzów na nowe odcinki serialu "Świat według Kiepskich".