Zamachowska

Artykuły - Zamachowska (39)

 • Monika Zamachowska jest jednocześnie wierząca i antyklerykalna

  Monika Zamachowska jest jednocześnie wierząca i antyklerykalna

  Dziennikarka opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swojego mieszkania, które wypełniło się dekoracjami halloweenowymi, wykonanymi przez jej córkę. Pod wpisem pojawił się zarzut, że celebruje niekatolickie święto.
 • Monika Zamachowska o ofiarach molestowania

  Monika Zamachowska o ofiarach molestowania

  Monika Zamachowska zabrała głos w sprawie przypadków molestowania seksualnego i gwałtów. O temacie zaczęło być głośno za sprawą filmu Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu", który traktuje o pedofilii wśród duchownych.
 • Monika Zamachowska: Ja już pokazałam, co potrafię

  Monika Zamachowska: Ja już pokazałam, co potrafię

  Monika Zamachowska jest kontrowersyjną postacią. Dba o to, by zawsze wokół niej było głośno, często popełniając przy okazji gafy.
 • Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  Monika Zamachowska: Kuchnia kobiet

  "Kuchnia kobiet" - nowa książka Moniki Zamachowskiej, jest swego rodzaju kulinarną biografią. Dziennikarka przywołuje przepisy znane w jej rodzinie i te opracowane przez jej przyjaciółki. Jak przyznaje, kulinarną "księgą mądrością" jest dla niej wiekowy notatnik babci.
 • Zbigniew Zamachowski lubi debiutantów

  Zbigniew Zamachowski lubi debiutantów

  Zbigniew Zamachowski opowiada o pracy nad "Jackiem Strongiem" oraz o miłości do czeskiego kina i muzyki.
 • Film z Zamachowskim jedzie do Cannes

  Film z Zamachowskim jedzie do Cannes

  Film krótkometrażowy "Ostatni walc" z główną rolą Zbigniewa Zamachowskiego reprezentuje Polskę na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes. Popularny aktor gra w filmie przebiegłego biznesmena, który prowadzi szemrane interesy.
 • Zbigniew Zamachowski o odchudzaniu i botoksie

  Zbigniew Zamachowski o odchudzaniu i botoksie

  Przez całe życie Zbigniew Zamachowski walczył z nadprogramowymi kilogramami. "Co się odchudzę, to i tak potem, jako miłośnik jedzenia, wracam do punktu wyjścia" - przyznaje. O siłowni nie myśli, bo jej nie cierpi. Botoks? Aktor nie odczuwa takiej pokusy.
 • Zamachowski: Fajnie być docenionym przez Hopkinsa

  Zamachowski: Fajnie być docenionym przez Hopkinsa

  Gra, śpiewa, reżyseruje, uczy studentów. Ostatnio gra na drugim planie, ale w "Pokłosiu" i "Jacku Strongu" stworzył bardzo wyraziste postacie. Do kin trafia właśnie familijny film "Gabriel" w reżyserii Mikołaja Haremskiego. Zbigniew Zamachowski zagrał w nim ojca głównego bohatera.
 • Zbigniew Zamachowski o "Pytaniu na śniadanie"

  Zbigniew Zamachowski o "Pytaniu na śniadanie"

  Zbigniew Zamachowski nie żałuje swojej przygody z telewizją śniadaniową, choć od początku zdawał sobie sprawę z tego, że nie potrwa ona długo. Znany aktor przez pół roku prowadził wspólnie ze swoją partnerką Moniką Richardson program "Pytanie na śniadanie" w TVP2.
 • Monika Richardson: Wielbicielka talentu Zamachowskiego

  Monika Richardson: Wielbicielka talentu Zamachowskiego

  Monika Richardson przyznała, że jest ogromną wielbicielką talentu swojego partnera Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka ceni aktora od ponad 20 lat i zna wszystkie jego role.