zamach na Kennedy'ego

Artykuły - Zamach na Kennedy'ego (4)

 • 5 zdjęć, których nie da się wyjaśnić

  5 zdjęć, których nie da się wyjaśnić

  Na świecie istnieje sporo "nieprawdopodobnych" fotografii. Sporo z nich to fotomontaże. W archiwach fotograficznych nie brakuje jednak zdjęć rejestrujących zdarzenia, których nie sposób wyjaśnić. Oto najbardziej zagadkowe z nich.
 • 50 lat po zabójstwie JFK teoriom spiskowym nie ma końca

  50 lat po zabójstwie JFK teoriom spiskowym nie ma końca

  50 lat po śmierci Johna Kennedy'ego, Amerykanom wciąż trudno uwierzyć, że za zabójstwem prezydenta najpotężniejszego kraju świata miał stać tylko jeden człowiek: Lee Harvey Oswald. Pojawiają się nowe teorie spiskowe; jak dotąd żadna nie została potwierdzona.
 • JFK ostatnią noc spędził z obrazmi Picassa, Van Gogha i Moneta

  Na wieść o tym, że prezydent John F. Kennedy zatrzyma się w zwykłym apartamencie hotelu Texas, lokalni kolekcjonerzy, w większości Republikanie, 50 lat temu udekorowali pokoje w dzieła sztuki światowej klasy. Nazajutrz w Dallas JFK został zamordowany.
 • Zabili JFK, bo chciał ujawnić prawdę o UFO

  Zabili JFK, bo chciał ujawnić prawdę o UFO

  Sprawa zamachu i śmierci prezydenta USA Johna F. Kennedy'ego ciągle budzi kontrowersje. Powstały dziesiątki teorii próbujących wytłumaczyć, co tak naprawdę stało się w Dallas w 1963 r. Jedna z nich sugeruje, że 35. prezydent Stanów Zjednoczonych musiał zginąć, bo chciał ujawnić prawdę o UFO.