zaleta

Artykuły - Zaleta (7)

 • Wynajem mieszkania: Wady i zalety

  Wynajem mieszkania: Wady i zalety

  W całej debacie o tym, czy lepiej jest mieszkanie kupić czy wynająć, często zapomina się o najważniejszym: mieszkanie służy przede wszystkim do zaspokajania potrzeby mieszkaniowej, a kwestia tego w jaki sposób zostanie to rozwiązane zależy od oczekiwań i stylu życia danej osoby. Home Broker bierze pod lupę najem lokalu i analizuje jego wady i zalety.
 • Dla nich kobiety są tylko dodatkiem

  Dla nich kobiety są tylko dodatkiem

  Przyczyn męskiej próżności powinniśmy szukać raczej w deficytach, a nie zasobach danego osobnika.
 • Wada czy zaleta - oto jest pytanie

  Wada czy zaleta - oto jest pytanie

  Pytanie o "słabe strony" to chyba najtrudniejsze pytanie, jakie może paść na rozmowie kwalifikacyjnej. Jak sobie z nim poradzić? Odpowiadać, nie odpowiadać? Szczerze czy mniej szczerze? Tyle rad, ilu doradców.
 • Nieśmiałość to zaleta

  Paweł Dangel, były reżyser teatralny, a obecnie prezes Allianz Polska. Z teatru do ubezpieczeń odszedł wiele lat temu, ale do dziś patrzy na firmę oczami reżysera.
 • Niski wzrost - zaleta czy przekleństwo?

  Niski wzrost - zaleta czy przekleństwo?

  Józef Stalin cenił sobie Wiaczesława Mołotowa nie tylko za jego bezwzględne posłuszeństwo. Radziecki minister spraw zagranicznych miał jeszcze inną zaletę - był niższy niż mierzący 162 cm generalissimus...
 • FlexScan S190 i FlexScan S170

  FlexScan S190 i FlexScan S170 to nowe modele LCD firmy EIZO, które trafią do sklepów pierwszego lipca. Największa zaleta to kontrast o wartości 1000:1. Reszta danych przedstawia się następująco: 0,294 mm plamka 250 cd/m2 jasność 25 ms czas reakcji matrycy 178 ° kąt widzenia w poziome i pionie zalecany tryb pracy 1280x1024 (16 770 000 kolorów) interfejs 15-pin D-Sub lub 24-pin DVI-D oraz USB 404x200x288-423mm wielkości, 6.6kg wagi 40 W mak
 • Raport AT Kearney o offshoringu

  Wciąż atrakcyjni, ale.... Dzięki niskim kosztom Polska przyciąga wiele inwestycji. Wkrótce jednak musi zaoferować coś więcej oraz nauczyć się... angielskiego. Przyciągamy zagraniczne firmy głównie niskimi kosztami pracy. To nasza główna zaleta. Jednak nie na długo!