zakrzywiony telewizor

Artykuły - Zakrzywiony telewizor (4)

 • Telewizor z zakrzywionym ekranem? Mecze oglądaj tylko na takim!

  Telewizor z zakrzywionym ekranem? Mecze oglądaj tylko na takim!

  Na rynku sprzętów elektronicznych trwa wyścig na nowoczesne technologie, innowacyjne ulepszenia i mnogość ciekawych aplikacji. Jedną z nowości jest zakrzywiony ekran telewizora – dla jednych rewolucja, dla drugich ciekawostka i chwilowa moda, a dla innych wyjątkowy design. Dla maniaków sportu to przede wszystkim niesamowicie realistyczne wrażenia sportowe, jakbyś sam był na stadionie. Oto plusy i minusy zaokrąglonych telewizorów.
 • Nowoczesne telewizory – na co zwrócić uwagę?

  Nowoczesne telewizory – na co zwrócić uwagę?

  Era telewizorów czarno-białych, a nawet kolorowych kineskopów, już dawno odeszła do lamusa. Obecnie coraz ciężej uświadczyć tradycyjne „pudełkowate” kształty odbiorników – dzisiejsze telewizory prześcigają się w kategoriach gabarytów, a zwycięzcy tych zawodów nie przekraczają kilku centymetrów grubości.
 • Dlaczego ludzie lubią krzywizny?

  Dlaczego ludzie lubią krzywizny?

  Wydaje się, że krzywizny nie znudzą nam się nigdy. Właściwie można powiedzieć, że mamy na ich punkcie lekką obsesję. Ostatnio tego typu formy pojawiają się w bardzo zaskakujących miejscach. Przykładem może być choćby telewizor Samsung UHD z zakrzywionym ekranem. Dr Jack Lewis, neurobiolog i autor książki "Sort Your Brain Out", stara się zgłębić tajemnicę naszego upodobania do zaokrąglonych kształtów.
 • Zakrzywiony telewizor Ultra HD o przekątnej 105 cali

  Zakrzywiony telewizor Ultra HD o przekątnej 105 cali

  Firma LG zapowiedziała, że podczas styczniowych targów CES w Las Vegas zaprezentuje pierwszy na świecie zakrzywiony telewizor Ultra HD o przekątnej 105 cali. Nie trzeba było czekać długo na odpowiedź Samsunga.