Film - Zakopane

Synonimy:
akopane, Zakopanem
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zakopane (7)

 • Filmy pod chmurką w Sopocie i w Zakopanem

  Filmy pod chmurką w Sopocie i w Zakopanem

  Dobra wiadomość dla turystów. Kilkadziesiąt filmów będzie można zobaczyć w kinach pod gołym niebem w kinach, które działać podczas wakacji w Sopocie i w Zakopanem.
 • Zmarła aktorka Marta Szmigielska

  Zmarła aktorka Marta Szmigielska

  Po ciężkiej chorobie zmarła Marta Szmigielska, wieloletnia aktorka Teatru im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Zakopanem, a ostatnio Teatru Powszechnego w Radomiu - poinformowała w czwartek kierownik literacki radomskiego teatru, Anna Kulpa.
 • Kino Letnie Sopot - Zakopane

  Kino Letnie Sopot - Zakopane

  1 lipca odbyła się uroczysta inauguracja Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane. Odbyły się 2 uroczyste gale - w Sopocie gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak, a w Zakopanem Tomasz Raczek.
 • Film o Witkacym. Jest zwiastun!

  Film o Witkacym. Jest zwiastun!

  Film fabularny Jacka Koprowicza "Mistyfikacja", poświęcony Stanisławowi Ignacemu Witkiewiczowi, trafi do kin 26 marca. Jego bohaterami są ludzie, którzy wierzą, że Witkacy upozorował swoje samobójstwo i żył jeszcze przez wiele lat po wojnie - aż do końca lat 60.
 • Kino plenerowe w... pociągu

  Kino plenerowe w... pociągu

  Ponad 500 osób każdego wieczoru do końca wakacji będzie mogło bezpłatne korzystać z plenerowego kina letniego, które rozpoczyna swoją działalność w środę w Zakopanem i Sopocie. Filmy będą także emitowane w specjalnie przystosowanych wagonach pociągu PKP Intercity, kursującego pomiędzy Bałtykiem a Tatrami.
 • "Popiełuszko" w Zakopanem

  "Popiełuszko" w Zakopanem

  W Zakopanem ekipa filmowa kręci sceny do filmu o ks. Jerzym Popiełuszce. Miejscem akcji są m.in. klasztor sióstr urszulanek na Borach, Morskie Oko i Głodówka - powiedział w czwartek na konferencji prasowej reżyser i scenarzysta filmu, Rafał Wieczyński.
 • Filmy górskie w Zakopanem

  Norweg Sjiur Paulsen za film "Loop" odebrał w sobotę, 8 września, Grand Prix III Spotkań z Filmem Górskim. Ten sam film zdobył też nagrodę dyrektora Tatrzańskiego Parku Narodowego. III Spotkania z Filmem Górskim odbyły się w Zakopanem.