zakochani

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zakochani (Film (1999) Reż.Piotr Wereśniak) ,

Artykuły - Zakochani (50)

 • Żniwa dla handlowców i fiskusa: Na walentynki wydamy 1,5 mld zł

  Żniwa dla handlowców i fiskusa: Na walentynki wydamy 1,5 mld zł

  Polacy polubili święto zakochanych. Nie obchodzą go hucznie, raczej kameralnie, ale rosną walentynkowe budżety Polaków. To okazja dla handlowców, którzy po okresie styczniowego spowolnienia liczą na wzrost liczby klientów.
 • Zaskakujące powody rozpadu związków

  Zaskakujące powody rozpadu związków

  Znowu się nie udało! Ale dlaczego? Przecież tak się starałam... Są jednak sprawy, które rzadko bierzesz pod uwagę, gdy szukasz przyczyn końca miłości. A to w nich tkwi przyczyna rozstania. Tekst: Krystyna Romanowska
 • Jak odnaleźć drugą połówkę?

  Jak odnaleźć drugą połówkę?

  Co zrobić, żeby znaleźć miłość? "Im bardziej siebie lubisz, tym bardziej będą ciebie inni lubili" - podpowiada psycholożka Katarzyna Miller. I dodaje: "Pogoda ducha jest do nauczenia się".
 • Numerologiczna dwójka

  Numerologiczna dwójka

  ​Dyplomacja, intuicja i świetny nos do wywęszenia wszelkich tajemnic - tak w jednym zdaniu można byłoby podsumować dwójkę. Jednak czy wszystko to aby jest prawdą? Numerologiczne dwójki postrzegane są jako strażnicy tajemnic, w poprzednich wcieleniach często obcowali z wiedzą tajemną, zajmowali się rytuałami, amuletami, kamieniami, etc.
 • Niezwykła wiosenno-świąteczna miłość!

  Niezwykła wiosenno-świąteczna miłość!

  Wielkanoc i czas równonocy wiosennej, to czas początków, we wszystkich dziedzinach życia. Nadchodzi czas pożegnania z długimi nocami krótkimi dniami, czas pożegnania demonów ciemności.
 • Miłosny bilans

  Miłosny bilans

  Mają siebie, wielką miłość i... kłopoty. Są ostro krytykowani za zbytnią wylewność. Nie wiedzie im się zawodowo. Związek aktora i dziennikarki przechodzi poważną próbę!
 • U2 zakochani w Ameryce

  U2 zakochani w Ameryce

  Wydany 25 lat temu (9 marca 1987 roku) album "The Joshua Tree" był pierwszym - i nie ostatnim - wyrazem fascynacji U2 amerykańskim kontynentem i jego kulturą. Jak skomentował menedżer grupy Paul McGuinness, płyta była owocem "wielkiego romansu" Irlandczyków z Ameryką.
 • "Puls Biznesu": Zakochani kasy nie liczą

  "Puls Biznesu": Zakochani kasy nie liczą

  Jutrzejsze walentynki to dzień handlowych i gastronomicznych żniw. Szczególnie cieszą z tego święta cukiernicy i kwiaciarze - informuje "Puls Biznesu".
 • "Zakochani" w pracy

  "Zakochani" w pracy

  Poświęcają pracy 12 lub 14 godzin dziennie, zabierają ją do domu, pracują w weekendy, nie dojadają, nie śpią, urlop jest dla nich największą karą. Pracoholicy, bo o nich mowa, zaniedbują wszystkie inne aspekty życia. To praca jest dla nich jedynym sensem istnienia.
 • Karaluchy - idealny prezent na Walentynki

  Karaluchy - idealny prezent na Walentynki

  "Mam cię porównać do letniego dnia?" pisał Szekspir w jednym z miłosnych sonetów. Dzisiaj język miłości się zmienił, zmieniła się też poetyka związków damsko męskich i nowojorskie ZOO proponuje, aby zamiast do "letniego dnia" porównywać ukochaną osobę do karalucha.

Filmy - Zakochani (2)

 • Miłość w czasach wojny. Dramaty zakochanych na Ukrainie

  Na wschodzie Ukrainy toczy się regularna wojna między prorosyjskimi separatystami a siłami rządowymi. Zbrojna zawierucha odciska swoje piętno na życiu zwykłych obywateli. Media informują o problemach z wypłatą świadczeń rentowych i emerytalnych, o braku podstawowych produktów i przerwach w dostawach mediów. Ale ten konflikt ma jeszcze jeden przykry aspekt. Julia i Dmitrij mieli się pobrać latem 2014 roku, ale musieli uciekać, ponieważ w ich rodzinnych stronach wybuchły zażarte walki. Teraz, kiedy sytuacja się uspokoiła, wreszcie sfinalizowali swoje plany i pobrali się. Ich szczęście mąci tylko jedna myśl - czy ich ślub jest legalny? Kijów od miesięcy nie uznaje wszelkich aktów cywilnych wydawanych przez samozwańczą Doniecką Republikę Ludową. A ta nie ma jeszcze własnego systemu prawnego... W tej sytuacji wiele par odwleka decyzję o zalegalizowaniu swojego związku. Kieruje jednak nimi nie tylko obawa przed prawnym chaosem. - Wojna wciąż trwa, a ceny rosną. W takich okolicznościach trudno jest podejmować finansowe zobowiązania. Nie wiemy, czy jutro będziemy mieć pracę i pieniądze - mówi Ałła, która musiała odłożyć ślub ze swoim narzeczonym, Maksymem.
 • Romeo, Julia i wredna "teściowa"

  Taka kobieta zniszczy każdą miłość! Nawet wtedy, kiedy stawką jest szczęście jej córki!