zakładka

Artykuły - Zakładka (1)

 • Korekta raportu SA-Q

  W raporcie kwartalnym SA-Q2/2001 przekazanym dnia 6.08.2001r. w Informacjach dodatkowych (zakładka "Komentarz"), w punkcie Zasady sporządzania raportu pkt 1 omyłkowo nie dopisano (po przecinku): za wyjątkiem kwoty 1.096 tys. zł dotyczącej kosztów zrealizowanego kontraktu eksportowego (podwykonawca nie wystawił obciążenia). Przed korektą było: 1. W sprawozdaniu finansowym za II kwartał 2001r. ujęte zostały wszystkie zdarzenia gospodarcze, które mogą rzutować na przyszłą sytuację finansow

Filmy - Zakładka (5)

 • Zakładki do książek z koperty

  Każdy mól książkowy potrzebuje zakładki do książki - tylko dzięki nim można szybko i bez problemu odnaleźć miejsce, w którym przerwaliśmy ostatnio lekturę! Można kupić gotowe zakładki, jednak najbardziej cieszą te samodzielnie zrobione! Tym razem przygotowaliśmy dla was sposób na zakładki do książek z koperty! Zobaczcie, jakie to proste - najmłodsi czytelnicy będą zachwyceni!
 • Zakładka do książek z wstążeczki i spinacza

  Zwykłe kawałki kolorowych wstążek i spinacze biurowe mogą być podstawą do stworzenia ciekawie wyglądających, ale przede wszystkim bardzo praktycznych zakładek do książek! Dzięki nim już zawsze bez problemu znajdziecie miejsce, w którym ostatnio przerwaliście lekturę. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Zakładka do książki z wstążek

  Zakładkę do książki można zrobić również ze wstążek - dzięki temu nie tylko urozmaici otoczenie swoją wielobarwnością, ale też znakomicie spełni swoje podstawowe zadanie. Dzięki niej nigdy nie zgubicie miejsca, w którym przerwaliście czytać. To też genialny pomysł na niewielki upominek dla waszego znajomego, który kocha książki. Zobaczcie nasz poradnik!
 • Zakładka do książki z folii i włóczki

  Instrukcja, jak zrobić zakładkę do książki z włóczki i folii to propozycja dla wszystkich, którzy kochają czytać. W kilka minut można przygotować przyjemną dla oka zakładkę, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Dzięki niej już nigdy nie zgubicie miejsca, w którym skończyliście czytać. Zobaczcie, jak prosto przygotować taką zakładkę do książki!