zaczepianie

Artykuły - Zaczepianie (-3)

 • Nagi mężczyzna zaczepiał dziewczynki. Apel policji

  Nagi mężczyzna zaczepiał dziewczynki. Apel policji

  Dzisiaj, przy ulicy Moniuszki w Wieliczce, obnażający się mężczyzna zaczepiał małe dziewczynki. Policja apeluje do osób, które widziały podejrzanego, o kontakt.
 • Biegał na golasa i zaczepiał przechodniów

  Całkowicie nagi mężczyzna biegał dziś po ul. Skawińskiej w Krakowie i zaczepiał przechodniów - informuje Michał Kondzior z małopolskiej policji. Wysłany na miejsce patrol zatrzymał "golasa".
 • Policja zatrzymała podejrzewanego o pedofilię

  Policja zatrzymała podejrzewanego o pedofilię

  Mężczyznę podejrzewanego o posiadanie pornografii dziecięcej, zaczepianie dziewczynek i obnażanie się przed nimi zatrzymali wrocławscy policjanci. 29-latkowi grozi do 5 lat więzienia.
 • Pseudokibice wysadzeni z pociągu

  Pseudokibice wysadzeni z pociągu

  Za zaczepianie podróżnych i wulgarne zachowywanie się w wagonie zostało wysadzonych z pociągu i ukaranych przez policjantów mandatami dziewięciu pseudokibiców "Legii Warszawa".
 • Zaczepiają, klepią, tłuką

  Zaczepiają, klepią, tłuką

  "Welcome to Poland", tak zatytułowana jest nowa ulotka wydana przez ambasadę brytyjską w Polsce. Oprócz porad czysto turystycznych można w niej przeczytać o tym, że polskie prostytutki słabo mówią po angielsku i lepiej nie spożywać alkoholu na oczach policji.

Filmy - Zaczepianie (1)

 • Kot zaczepia swojego psiego kolegę

  Ten mały kot chciałby pobawić się ze swoim psim kolegą. Za wszelką cenę więc stara się zwrócić na siebie jego uwagę. Niestety przyjaciel najwyraźniej nie jest w nastroju do zabaw i pozostaje niewzruszony na wszelkie zaczepki. (STORYFUL/x-news)