zabawne filmy ze zwierzętami

Filmy - Zabawne filmy ze zwierzętami (17)

 • Ta papuga kocha robić bajzel

  Holandia. Ta papuga prowadzi nieustanną wojnę z plastikowymi kubeczkami. Ptak nienawidzi, kiedy są ułożone w wieże i zrobi wszystko, by je rozrzucić. Jak wygląda demolka w wykonaniu Harley? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Ten kot chciałby być... pandą

  Niderlandy. Ten kot myśli, że jest... pandą. Futrzak uwielbia przebierać się i przesiadywać wśród swoich pluszowych przyjaciół. Czyżby chciał zmienić gatunek? (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Niesforna małpka przyłapana na...

  Mała małpka o imieniu Horacy została przyłapana przez właścicieli na… potajemnej próbie spania. Kapucynka dzielnie walczy, ale w końcu wygrywa sen. Poza tym, że Horacy uwielbia ucinać drzemki, jest też zawodowym złodziejem. Jak mówią jego właściciele, podkrada niepostrzeżenie wszystko, co napotka na swojej drodze. – Potrafi zabrać jedzenie, ale nawet kawałek kartki – mówi Sarah Carter, właścicielka małpki. Jak dodaje, poza tym, Horacy jest niezwykle czuły i zabawny.
 • Te psy lubią pokazywać język

  Wysuwanie języka u psów wiąże się z wieloma czynnikami. Robią to, kiedy im gorąco, kiedy są podekscytowane, ze zdenerwowane lub kiedy chcą coś zjeść. A jakie emocje towarzyszą czworonogom uwiecznionym na tym nagraniu? (Cover Video/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.