zabawne filmiki o zwierzętach

Filmy - Zabawne filmiki o zwierzętach (51)

 • Dlaczego ten pies nosi ptaszka na plecach?

  Wielka Brytania. Ten bokser ma niezwykle łagodne usposobienie. Z równowagi wyprowadza go jednak fakt, że jakieś zwierzę usiadło mu na grzbiecie. Pies o imieniu Rusty za wszelką cenę próbuje sprawdzić, jak wygląda jego upierdliwy towarzysz. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Buldożek francuski miłośnikiem jazdy na deskorolce

  Londyn, Wielka Brytania. Eric to buldożek o nieprzeciętnym talencie. Zwierzak pała ogromną miłością... do deskorolki. Patrząc na wyczyny psa wydaje się, że z gadżetem miał do czynienia od urodzenia. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Natrętny dalmatyńczyk nie daje kotu spać

  Spokane Valley, Waszyngton, Stany Zjednoczone. Ten dalmatyńczyk ma wyjątkowo dużo energii, którą stara się zarazić wszystkich domowników. Jest jednak jeden oporny współlokator, który bardziej preferuje relaks. Kot Jack za nic ma sobie harce psiaka. (STORYFUL/x-news) UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski.
 • Jeden z największych psów świata kontra ten najmniejszy

  Cumberland, Maine, Stany Zjednoczone. Oto spotkanie, którego ciekawi są na pewno wszyscy miłośnicy czworonogów. Jeden z największych psów świata kontra… ten najmniejszy! Zobaczcie jak chihuahua poradzi sobie z wyjątkowym zainteresowaniem mastiffa. Dobrze się bawią (STORYFUL/x-news)?