zabaw

Artykuły - Zabaw (64)

 • Coraz więcej zakazów podczas karnawałowych zabaw

  Coraz więcej zakazów podczas karnawałowych zabaw

  Władze wielu miast we Włoszech wydały na czas karnawału szereg rozporządzeń, zabraniających niektórych tradycyjnych w tym kraju zwyczajów lub ograniczające je. I tak, na przykład nie wolno obrzucać ludzi mąką i jajkami bądź nosić szpad Zorro.
 • Gra w kolory o miliony

  W ramach programu "Radosna szkoła" rząd płaci połowę za place zabaw, ale tylko wtedy, jeśli będą z pomarańczowej gumy - informuje "Gazeta Wyborcza". Pomarańczowo-granatowe place zabaw mają powstać w 14 tys. podstawówek.
 • Wszystko o twoim psie

  Wszystko o twoim psie

  To nie jest pluszowa zabawka, którą można w każdej chwili porzucić. Posiadanie psa wymaga od nas sporej odpowiedzialności. Bez podstawowej wiedzy na temat kolejnych faz jego rozwoju, trudno psa w odpowiedni sposób wychować. Chcecie być dobrymi właścicielami swoich czworonogów? Przeczytajcie!
 • Przygotuj smyka do przedszkola

  Przygotuj smyka do przedszkola

  Twój malec wkrótce zostanie przedszkolakiem. Zastanawiasz się, co zrobić, by ułatwić mu ten edukacyjny debiut? Mamy dla ciebie kilka wskazówek.
 • Przygotuj smyka do przedszkola

  Przygotuj smyka do przedszkola

  Twój malec wkrótce zostanie przedszkolakiem. Zastanawiasz się, co zrobić, by ułatwić mu ten edukacyjny debiut? Mamy dla ciebie kilka wskazówek.
 • Internetowy plac zabaw dla dzieci

  Internetowy plac zabaw dla dzieci

  Czy w sieci powinny powstać specjalne place zabaw dla dzieci? Najmłodsi coraz częściej korzystają z internetu, a dorośli coraz rzadziej kontrolują swoje pociechy.
 • Najbardziej atrakcyjne osiedla dla dzieci

  Najbardziej atrakcyjne osiedla dla dzieci

  Bezpieczeństwo, tereny zielone, place zabaw i placówki oświatowe - to najważniejsze atuty osiedli mieszkaniowych dla rodzin z dziećmi. Ważna jest też bliskość obiektów rozrywkowych i sportowych. Za taką lokalizację zwykle trzeba dopłacić, ale są wyjątki.
 • Interaktywny Plac Zabaw we Wrocławiu

  Bębenki zmieniające rytm w barwne obraz, malowanie światłem i gra animowanymi ilustracjami to atrakcje wystawy "Interaktywny Plac Zabaw", którą od wtorku można obejrzeć we wrocławskim Centrum Sztuki Wro.
 • Niezapomniany Dzień Dziecka w Cinema City!

  Niezapomniany Dzień Dziecka w Cinema City!

  Kina Cinema City Plaza, Zakopianika, Galeria Kazimierz i Bonarka zapraszają wszystkich najmłodszych i tych, którzy nie tracą dziecięcego optymizmu na wyjątkowy Dzień Dziecka!
 • Razem na świeżym powietrzu

  O korzyściach płynących z podejmowania aktywności ruchowej napisano setki wielotomowych opracowań. Wspólna działalność rekreacyjno-sportowa to także doskonały sposób na budowanie rodzinnych więzi.

Filmy - Zabaw (1)

 • Cyfrowy plac zabaw

  W Hongkongu otwarto niecodzienny plac zabaw, w którym połączono najnowsze wynalazki techniki ze znanymi od lat elementami placów rozrywki.