youtuberzy

Artykuły - Youtuberzy (12)

 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie.
 • ​Zakopał samochód i milion koron. To auto tylko czeka na znalezienie!

  ​Zakopał samochód i milion koron. To auto tylko czeka na znalezienie!

  "To będzie polowanie, jakiego nasz kraj jeszcze nie widział!" - zapowiada ekscentryczny Czech Kamil Bartošek. Youtuber postanowił zakopać swój luksusowy samochód wraz z milionem koron. Ten, kto go odnajdzie zgarnia wszystko!
 • ​TikTok - co to jest i dlaczego może być hitem na miarę Snapchata i Instagrama?

  ​TikTok - co to jest i dlaczego może być hitem na miarę Snapchata i Instagrama?

  W świecie serwisów społecznościowych pojawił się nowy zawodnik, który powoli staje się alternatywą dla Facebooka, Instagrama, YouTube’a i Snapchata. Nazywa się TikTok. Na czym polega jego fenomen?
 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie. Z raportu stworzonego przez APYNews i Get Hero wynika, że polscy youtuberzy zarabiają przeciętnie 9,2 tys. zł miesięcznie, a ci najpopularniejsi nawet 13-27 tys. zł.
 • Na YouTube można zarobić miliony dolarów

  Na YouTube można zarobić miliony dolarów

  Amerykański Forbes, sporządzający rankingi najlepiej zarabiających ludzi na świecie, zdecydował się opracować w tym roku zestawienie najlepiej wynagradzanych youtuberów.
 • YouTube Rewind 2013 - co oglądano w Polsce i na świecie?

  YouTube Rewind 2013 - co oglądano w Polsce i na świecie?

  ​Co minutę do YouTube trafia ponad 100 godzin materiału wideo, a co miesiąc ponad miliard osób na całym świecie odwiedza serwis, aby obejrzeć na nim różnorodne treści. YouTube prezentuje dzisiaj listy najczęściej oglądanych materiałów wideo oraz teledysków w Polsce i na świecie.
 • Aktualizacja aplikacji YouTube na iOS oraz Androida

  Aktualizacja aplikacji YouTube na iOS oraz Androida

  Google zaktualizowało swoją aplikację YouTube przeznaczoną na systemy Android oraz iOS, odmieniając interfejs użytkownika oraz wprowadzając zupełnie nowe możliwości podczas oglądania filmików. Dodano również wsparcie dla urządzeń zewnętrznych.
 • Tryb taśmy - YouTube na 57. urodziny VHS

  Tryb taśmy - YouTube na 57. urodziny VHS

  YouTube wprowadził, w niektórych materiałach wideo udostępnionych w serwisie, opcję oglądnięcia ich w wersji rodem z czasów VHS.

Filmy - Youtuberzy (12)