youtuberzy

Artykuły - Youtuberzy (10)

 • ​TikTok - co to jest i dlaczego może być hitem na miarę Snapchata i Instagrama?

  ​TikTok - co to jest i dlaczego może być hitem na miarę Snapchata i Instagrama?

  W świecie serwisów społecznościowych pojawił się nowy zawodnik, który powoli staje się alternatywą dla Facebooka, Instagrama, YouTube’a i Snapchata. Nazywa się TikTok. Na czym polega jego fenomen?
 • Ile zarabia youtuber w Polsce?

  Ile zarabia youtuber w Polsce?

  YouTube to miejsce, gdzie publikowane są przeróżne rodzaje treści - od klipów muzycznych i filmów po prywatne vlogi czy poradniki. Ogromna grupa ludzi realizuje tu swoje pasje, osiągając przy tym korzyści materialne, na temat których krąży wiele plotek w internecie. Z raportu stworzonego przez APYNews i Get Hero wynika, że polscy youtuberzy zarabiają przeciętnie 9,2 tys. zł miesięcznie, a ci najpopularniejsi nawet 13-27 tys. zł.
 • Na YouTube można zarobić miliony dolarów

  Na YouTube można zarobić miliony dolarów

  Amerykański Forbes, sporządzający rankingi najlepiej zarabiających ludzi na świecie, zdecydował się opracować w tym roku zestawienie najlepiej wynagradzanych youtuberów.
 • YouTube Rewind 2013 - co oglądano w Polsce i na świecie?

  YouTube Rewind 2013 - co oglądano w Polsce i na świecie?

  ​Co minutę do YouTube trafia ponad 100 godzin materiału wideo, a co miesiąc ponad miliard osób na całym świecie odwiedza serwis, aby obejrzeć na nim różnorodne treści. YouTube prezentuje dzisiaj listy najczęściej oglądanych materiałów wideo oraz teledysków w Polsce i na świecie.
 • Aktualizacja aplikacji YouTube na iOS oraz Androida

  Aktualizacja aplikacji YouTube na iOS oraz Androida

  Google zaktualizowało swoją aplikację YouTube przeznaczoną na systemy Android oraz iOS, odmieniając interfejs użytkownika oraz wprowadzając zupełnie nowe możliwości podczas oglądania filmików. Dodano również wsparcie dla urządzeń zewnętrznych.
 • Tryb taśmy - YouTube na 57. urodziny VHS

  Tryb taśmy - YouTube na 57. urodziny VHS

  YouTube wprowadził, w niektórych materiałach wideo udostępnionych w serwisie, opcję oglądnięcia ich w wersji rodem z czasów VHS.
 • 20-latka z gitarą podbija sieć

  20-latka z gitarą podbija sieć

  Amatorskie filmiki 20-letniej Tori Kelly zanotowały już ponad 30 milionów odtworzeń. Kim jest ta sensacja internetu?
 • YouTube planuje wprowadzić płatne subskrypcje kanałów

  YouTube planuje wprowadzić płatne subskrypcje kanałów

  Najnowsza aktualizacja aplikacji YouTube na smartfony przyniosła ze sobą dość interesujące wieści, według których najpopularniejszy serwis wideo zamierza w niedalekiej przyszłości wprowadzić płatne subskrypcje kanałów. Szykują się niebagatelne zmiany w internetowej działalności vloggerów.
 • Nadchodzą płatne kanały na YouTube?

  Nadchodzą płatne kanały na YouTube?

  Rosnąca popularność serwisu YouTube może skłonić Google'a do wprowadzenia płatnych kanałów skierowanych do bardziej wymagających odbiorców.
 • Czas youtuberów - jak zarabia się na wideo w internecie?

  Czas youtuberów - jak zarabia się na wideo w internecie?

  Serwisy wideo dały możliwość zaprezentowania swojej twórczości całemu światu. Świat już na tym skorzystał, teraz pora na Polskę. Doczekaliśmy się własnych profesjonalnych youtuberów, czyli osób, które umieszczają swoją twórczość wideo w sieci, zarabiając na tym pieniądze i zdobywając sławę.

Filmy - Youtuberzy (10)

 • Wielka trasa Cyber Mariana

  Jeden z najpopularniejszych i najbardziej oryginalnych polskich youtuberów rusza w Polskę. Trasa związana z premierą jego książki obejmie aż osiem miast.
 • TUBE NATION: Co to jest modem telefoniczny?

  Pamiętacie jeszcze czasy kiedy połączenie z internetem było możliwe tylko za pośrednictwem modemu telefonicznego? Do dzisiaj dźwięczy nam w uszach jego charakterystyczny sygnał. Youtubrzey z TUBE NATION pokazali modem najmłodszym użytkownikom internetu. Zobaczcie, z czym im się kojarzy jego dźwięk! Pozostałe odcinki serii znajdziecie też TUTAJ PREMIERA W INTERII CO DRUGI WTOREK O 19:00.
 • Zarabiają bardzo duże pieniądze, a Ty mógłbyś być na ich miejscu

  Youtube z amatorskiej platformy z filmikami wideo ewoluował do pełnoprawnego medium. Coraz częściej telewizje współpracują z czołowymi twórcami wideo, a potężne marki zabiegają o względy youtuberów, aby Ci zareklamowali ich produkt, często inkasując przy tej okazji kwoty przekraczające kilkadziesiąt tysięcy złotych. W teorii youtuberem może stać się każdy człowiek mający dostęp do internetu, w praktyce z publikowania filmików w Polsce, na przyzwoitym poziomie, utrzymuje się jedynie około stu, może stu pięćdziesięciu z nich. Poznajcie tych, którym się udało.
 • Im się udało! Zobacz, jak skutecznie zarabiać na YouTubie

  Podczas spotkania Jura MeetUp zapytaliśmy znanych youtuberów, jak rozpocząć karierę w serwisie YouTube i co trzeba zrobić, aby kanał odniósł sukces? - Upartość i systematyczność - podkreśla Cyber Marian. - Wrzucałem filmik co tydzień, nie przejmując się hejtem - dodaje youtuber. Paulina Mikuła (prowadzi program "Inaczej mówiąc") podkreśla natomiast, że najważniejsza jest osobowość.