Film - You Can Dance

Artykuły - You Can Dance (45)

 • Finalista programu "You Can Dance" zatrzymany. Grozi mu kara 15 lat więzienia

  Finalista programu "You Can Dance" zatrzymany. Grozi mu kara 15 lat więzienia

  Jak donoszą media, uczestnik programu TVN "You Can Dance - Po prostu tańcz" został zatrzymany przez policję. Piotr G. usłyszał zarzuty popełnienia ponad 20 przestępstw. Mężczyźnie grozi 15 lat pozbawienia wolności.
 • Wielki powrót "You Can Dance"? Sporo zmian

  Wielki powrót "You Can Dance"? Sporo zmian

  Uwielbiany przez polskich widzów program "You Can Dance" znów zbierze przed telewizorami ogromną publiczność? Wiele wskazuje na to, że jeszcze w tym roku będzie można spodziewać się tanecznego show na antenie TVN! Jednak nastąpi w nim sporo zmian.
 • Michał Piróg w ukraińskiej edycji "You Can Dance"

  Michał Piróg w ukraińskiej edycji "You Can Dance"

  Michał Piróg wziął udział w ukraińskiej edycji "You Can Dance". Jak ocenia poziom tamtejszych tancerzy? Co zaskoczyło go najbardziej podczas realizacji programu? Z choreografem rozmawiała Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN".
 • Agustin Egurrola: Wciąż mnie zaskakują

  Agustin Egurrola: Wciąż mnie zaskakują

  Ten program daje mi wiarę w młodych ludzi, którzy mają swój cel, a dzięki ciężkiej pracy realizują go właśnie tu - mówi o "You Can Dance - Po prostu tańcz" Agustin Egurrola.
 • "You Can Dance": O czym myślą jurorzy?

  "You Can Dance": O czym myślą jurorzy?

  Przed nami kolejny odcinek live "You Can Dance". Już w środę, 27 kwietnia, dowiemy się, kto odpadnie z programu, a kto dalej będzie walczył o wygraną.
 • "You Can Dance": Oto laureaci naszego konkursu!

  "You Can Dance": Oto laureaci naszego konkursu!

  Zakończył się nasz konkurs dla tych, którzy fascynują się tańcem i w każdą środę wieczorem zasiadają przed telewizorem, aby śledzić zmagania uczestników programu "You Can Dance". Sprawdźcie wyniki!
 • Quiz: Co wiesz o programie "You Can Dance - Po prostu tańcz"?

  Quiz: Co wiesz o programie "You Can Dance - Po prostu tańcz"?

  Tutaj młodzi ludzie spełniają swoje marzenia o karierze tanecznej. "You Can Dance - Po prostu tańcz!" to program, emitowany w telewizji TVN, który szuka nieodkrytych talentów. W tej edycji show widzowie po raz kolejny wybiorą najbardziej wszechstronnego tancerza. W naszym quizie możecie sprawdzić, ile tak naprawdę wiecie o "YCD"!
 • Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg zatańczy w 'You Can Dance"

  Michał Piróg dotrzyma słowa, które dał w poprzednim odcinku "You Can Dance"! Dawno niewidziany w roli tancerza juror stanie na scenie Polsatu i razem z uczestnikami VIII edycji wystąpi w układzie zbiorowym na otwarcie najbliższej odsłony programu!
 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.
 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

Filmy - You Can Dance (5)