You Can Dance - Po prostu tańcz!

Artykuły - You Can Dance - Po prostu tańcz! (68)

 • Klaudia Antos: Polka, która podbija taneczny świat

  Klaudia Antos: Polka, która podbija taneczny świat

  O Klaudii Antos głośno zrobiło się po udziale w programie "You Can Dance Po prostu tańcz!". To właśnie wtedy jej taneczna kariera nabrała tempa. Co robi teraz?
 • "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Stefano Silvino laureatem 9. edycji show

  "You Can Dance - Po prostu tańcz!": Stefano Silvino laureatem 9. edycji show

  Sycylijczyk, który zawładnął sercami polskich fanów programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!", został zwycięzcą 9. edycji show. Stefano Silvino miał zostać rolnikiem, jednak wybrał taneczną drogę. To ryzyko mu się opłaciło.
 • Historyczny moment w "You Can Dance"

  Historyczny moment w "You Can Dance"

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziesięciu tancerzy. Obok nich na scenie znów staną jurorzy.
 • "You Can Dance": Weź udział w show na żywo! Konkurs!

  "You Can Dance": Weź udział w show na żywo! Konkurs!

  Lubisz oglądać program "You Can Dance - Po prostu tańcz"? Fascynuje Cię taniec? Chcesz osobiście poznać uczestników show i jurorów? W takim razie nasz konkurs jest właśnie dla Ciebie!
 • REGULAMIN KONKURSU "You Can Dance"

  I  Postanowienia ogólne 1. Konkurs pt. "You Can Dance" (zwany dalej "Konkursem") organizowany jest przez GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS  - 0000416593, NIP - 527-26-44-300 (zwaną dalej ,,Organizatorem"). 2. Fundatorem n
 • "You Can Dance - Po prostu tańcz": Pierwszy odcinek na żywo!

  "You Can Dance - Po prostu tańcz": Pierwszy odcinek na żywo!

  Co będzie działo się w premierowym odcinku live dziewiątej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz"? Widzowie zobaczą to w środę, 6 kwietnia, wieczorem w TVN. Poznają też kulisy show.
 • "You Can Dance - Po prostu tańcz": Co w kolejnym odcinku?

  "You Can Dance - Po prostu tańcz": Co w kolejnym odcinku?

  To już finał warsztatów na Malcie. W środę, 30 marca, dowiemy się, kto znajdzie się w finałowej czternastce uczestników dziewiątej edycji "You Can Dance - Po prostu tańcz".
 • Nowe zasady w "You Can Dance"

  Nowe zasady w "You Can Dance"

  Każdy dzień warsztatów na Malcie to nowe zaskakujące wyzwanie dla uczestników programu "You Can Dance". Tancerze muszą radzić sobie nie tylko z presją, ale i z kontuzjami.
 • Quiz: Co wiesz o programie "You Can Dance - Po prostu tańcz"?

  Quiz: Co wiesz o programie "You Can Dance - Po prostu tańcz"?

  Tutaj młodzi ludzie spełniają swoje marzenia o karierze tanecznej. "You Can Dance - Po prostu tańcz!" to program, emitowany w telewizji TVN, który szuka nieodkrytych talentów. W tej edycji show widzowie po raz kolejny wybiorą najbardziej wszechstronnego tancerza. W naszym quizie możecie sprawdzić, ile tak naprawdę wiecie o "YCD"!
 • Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Łzy Michała Piróga w "You Can Dance"

  Dlaczego Michał Piróg opuści casting? Co go tak zdenerwowało? W najbliższym odcinku "You Can Dance - Po prostu tańcz!" zapadnie kontrowersyjna decyzja, która poróżni jurorów tanecznego show.

Filmy - You Can Dance - Po prostu tańcz! (19)

 • Chciał kiedyś rzucić taniec, ale wygrał!

  Laureatem siódmej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" został 22-letni Brian Poniatowski. Tancerz ogłosił, że do Los Angeles pojedzie z nim... Karolina "Cuki" Dziemieszkiewicz.
 • Egurrola: Wybrali najlepszego tancerza

  To jest piękne w tym programie, że do końca nie wiadomo, kto wygra - mówił Agustin Egurrola po ogłoszeniu zwycięzcy "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Cieszył się, że telewidzowie wybrali właściwie - według niego, najlepszego tancerza tej edycji.
 • Ania Matlewska: Wygrał lepszy

  Zwycięstwo należało się Brianowi, bo jest fenomenalnym tancerzem, a poza tym niesamowitym człowiekiem - mówiła zapłakana Ania Matlewska po finale "YCD - Po prostu tańcz!". - Wracam do mojej szarej rzeczywistości - powiedziała, nie mogąc opanować łez.
 • Michał Piróg: Kto wcześniej czy kto lepiej?

  Juror programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!" Michał Piróg przyznał, że trudno było mu wytypować, kto jest lepszy - czy młodsza Ania Matlewska, czy starszy, ale według niego lepszy tancerz, Brian Poniatowski.