X-Men: Pierwsza klasa

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
X-Men: Pierwsza klasa (Film (2011)[X-Men: First Class] Reż.Matthew Vaughn) ,

Artykuły - X-Men: Pierwsza klasa (5)

 • Seria "X-Men" miała wyglądać zupełnie inaczej?

  Seria "X-Men" miała wyglądać zupełnie inaczej?

  W wywiadzie dla serwisu ComingSoon reżyser Matthw Vaughn wspominał o swoich planach dotyczących nowej trylogii X-Men. W 2011 roku zrealizował on "Pierwszą klasę", która była rebootem/prequelem serii. Vaughn miał wyreżyserować jej sequel, jednak zrezygnował w czasie preprodukcji.
 • "X-Men": Maratony filmowe w Cinema City i Multikinie

  "X-Men": Maratony filmowe w Cinema City i Multikinie

  Już w najbliższy piątek, 20 maja, w wybranych kinach Cinema City oraz sieci Multikino odbędą się nocne maratony filmowe z bohaterami serii "X-Men". Widzowie obejrzą produkcje "X-MEN: Pierwsza klasa", "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" oraz premierowo "X-Men: Apocalypse".
 • Cierpienia Jennifer Lawrence

  Cierpienia Jennifer Lawrence

  Jennifer Lawrence odetchnęła z ulgą. Na planie kolejnej odsłony serii "X-Men" jej bohaterka będzie nosić specjalny uniform. W obrazie "X-Men. Pierwsza klasa" farba, którą malowano ciało aktorki, wywołała bowiem alergiczną reakcję.
 • "Igrzyska śmierci": Co z częścią drugą?

  "Igrzyska śmierci": Co z częścią drugą?

  Od pewnego czasu narastał konflikt pomiędzy producentami filmów "X-Men: Pierwsza klasa" oraz "Igrzyska śmierci 2". Ostatecznie doszło do porozumienia i żaden tytuł nie jest zagrożony.
 • Magneto w stroju kobiety!

  Magneto w stroju kobiety!

  Serwis EW.com zamieścił na swojej stronie fragment sceny, który wycięty został z kinowej wersji filmu "X-Men: Pierwsza klasa". Moment, który znajdzie się na DVD, prezentuje postać Magneto (Michael Fassbender) w kobiecym stroju.