wzruszające

Artykuły - Wzruszające (23)

Filmy - Wzruszające (4)

 • Długo czekała na ten dzień. Wzruszające

  Dziewczyna z wadą słuchu długo czekała na ten dzień. Wzruszające.
 • Smutna historia z pięknym zakończeniem

  Pewna rodzina kiedy przeprowadziła się na wieś, zaczęła adoptować i ratować zwierzęta, które były sprzedawane na rzeź. W tym przypadku nie było inaczej. Dowiedzieli się, że niedaleko ich miejsca zamieszkania organizowana jest aukcja zwierząt. Udało im się wykupić dwa kucyki. Jeden z nich po przyjechaniu do nowego domu okazał mu wdzięczność w taki sposób, jak na załączonym obrazku.
 • Nie widzieli się trzy lata. Wzruszające

  Pakita, bo tak nazywa się ten pies, nie widział się ze swoimi właścicielami niemal 3 lata po tym jak się zgubił i trafił do jednego ze schronisk w Argentynie. Pracownikom udało się odnaleźć właścicieli, który pomogli im się na nowo połączyć. Jak będzie wyglądało ich spotkanie po długiej rozłące?
 • Wzruszająca walka o powrót do zdrowia

  Historia tego psa jest naprawdę wzruszająca. Sunshine na skutek choroby jelit, a także poważnego zranienia przez innego psa został niemal całkowicie sparaliżowany. Szansa na to, że czteromiesięczny szczeniak zacznie chodzić i normalnie funkcjonować była znikoma. Właścicielka psa uparła się jednak by zrobić wszystko, aby mu pomóc. Intensywne fizykoterapia, laseroterapia, hydroterapia, akupunktura wkrótce zaczęły przynosić pożądane efekty. Po długim i żmudnym leczeniu Sunshine wrócił do pełni zdrowia.